Łóżko 81240

Łóżko 81240

00042640
1 944,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 2 004,00 zł brutto
Rozmiar
Tkanina
  • Gr.1
  • Gr.2
  • Gr.3
  • Gr.4
  • Gr.5
Kryształki
Pojemnik z:

Łóżko 81240

Łóżko to nieodłączny element naszego codziennego dnia. Pomyśl czy nie zdarzyło Ci się podczas ciężkiego dnia przynajmniej raz zamarzyć o powrocie do własnego łóżka? Albo robisz coś mocno wyczerpującego energetycznie czy nie marzysz o tym, aby po powrocie poczuć miękkość materaca i własnej pościeli? Nie raz i nie dwa zapewne miałeś okazję powiedzieć na głos, że najchętniej teraz znalazłbyś się w łóżku. Niezbędne jest dobranie sobie takiego łóżka, w którym będzie się spało wygodnie i najbardziej komfortowo na świecie.Powyżej wybierz kolor tkaniny z wybranej grupy cenowej w zakładce[Wzornik tkanin] i wpisz go przy potwierdzaniu zamówienia!

SPECYFIKACJA


Jest to łóżko tapicerowane

Klasyczne pomieszczenie czy nowoczesny styl? Typ 81240 wyśmienicie wkomponuje się w pomieszczenia dla których ważne jest zachowanie dobrego gustu i smaku. Komfort i wygoda to chyba najlepsze synonimy określające to łóżko. Jeśli myślisz o tym aby uprzyjemnić sobie odpoczynek po pracy trafiłeś w dziesiątke! Twoją uwagę z pewnością przykuje też podwyższony, dekoracyjny zagłówek. Uczyń ze swojej sypialni swoistą świątynie relaksu!

Konstrukcja składa się z: łóżka 81240,obicia 20182, a także płyty w obiciu z tkaniny meblowej,do wyboru z grup materiałowych. Poniższe ceny dotyczą wyłącznie łóżka.

Wysokość zagłówka:123 cm

UWAGA: Za dopłatą możliwość zamówienia łóżka o nietypowej szerokości(Od 120 do 200cm) i długości(Od 190cm do 220) w odstępach co 10cm.Stelaż KF zalecany jest do materacy o wysokości wkładu nie większej niż 19cm,a w przypadku wymiaru powyżej 160x200 cm, należy skontaktować się ze sprzedawcą w celu skonsultowania możliwości użytkowania wybranego materaca na tym stelażu. Możliwość zamówienia łózka w wersji RM lub RMT o nietypowej długości 190,210 i 220cm.

Z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów wymiary mogą się różnić o +/- 2cm. Zmiany zastrzeżone Oznaczenia wersji: gr-grupa materiałów obiciowych,np.gr.1 materiały zaczynające się od 1XXXX KF-łóżko wyposażone w jeden stelaż podnoszony KF z funkcją pojemnika RM-łóżko wyposażone w stelaż na ramie metalowej z listwami giętymi oraz pojemnikiem na pościel Za dopłatą możliwość zamówienia nóg drewnianych w cenie 36 zł/szt

Kolory rzeczywiste mogą różnić się od tych przedstawionych w miniaturach. Oddzielnie sprzedawany jest stelaż do łóżka oraz materac. Zalecamy stelaż z listew elastycznych np. Twinpack
oraz materac Pocket

Rozmiary łóżka(szerokość x długość):

80cm x 200cm 90cm x 200cm 100cm x 200cm 120cm x 200cm 140cm x 200cm 160cm x 200cm 180cm x 200cm 200cm x 200cm

M&K foam Koło - Polski producent materacy, łóżek i artykułów do sypialni

Pierwszy materac do spania produkcji M&K foam Koło powstał już w 1992 roku w fabryce położonej w centrum Polski. Dziś materace z Koła można znaleźć w sklepach z różnych części Europy. Wszystkie artykuły produkowane są w Polsce, co jest gwarantem najwyższej jakości wykonania, z dbałością o każdy detal. To, co najbardziej wyróżnia M&K foam Koło to z pewnością markowe produkty w atrakcyjnych cenach oraz szybka realizacja zamówień.

Firma M&K foam Koło to obecnie lider wśród producentów materacy, łóżek i artykułów do sypialni w Polsce. Zespół M&K foam Koło tworzą najlepsi specjaliści z długoletnim doświadczeniem. To Oni tworzą funkcjonalną i nowoczesną ofertę materacy, łóżek, ergonomicznych poduszek oraz innych produktów do sypialni.

M&K foam Koło

Jako partner M&K foam Koło oferujemy najlepsze materace w naszym sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych w Rzeszowie, Tyczynie, Mielcu i Tarnobrzegu. Nasi przeszkoleni eksperci czekają na Ciebie, by pomóc znaleźć Ci idealny materac, dopasowany do Twoich potrzeb. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy innym. Materac firmy M&K foam Koło sprawi, że Twoje życie będzie lepsze, bo zdecydowanie zdrowsze.

Zapraszamy także do zakupu materacy nawierzchniowych, łóżek tapicerowanych, stelaży oraz poduszek ortopedycznych.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji

Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.