Łóżka Multisystem


Tapicerowane łóżka systemowe

Łóżka multisystem to łóżka systemowe do dowolnego zestawiania i konfiguracji. Konfigurujemy korpus łóżka, zagłówek, nóżki lub zamiast zagłówka panel. Łóżka multisystem firmy Koło to łóżka tapicerowane. Cechuje je swobodna konfiguracja i zestawianie poszczególnych elementów wg życzenia i preferencji klientów. Firma MK Foam Koło udostępnia przy konfiguracji łóżka dla klientów bardzo duży wybór materiałów obiciowych w różnych grupach i klasach.

Są to łóżka sprzedawane zazwyczaj w typowych rozmiarach jednak producent firma MK Foam Koło przewiduje również możliwość sprzedaży tych łóżek na konkretny wymiar.

Łóżka do dowolnej konfiguracji

Producent umożliwia m.in do wyboru różne rodzaje korpusów łóżek:
- z pojemnikiem na pościel,
- otwierane od nóg lub z otwieraniem bocznym,
- korpusy elektryczne lub ze stelażem elektrycznym,
- korpusy bez pojemnika na pościel z wkładem sprężynowy, który może stanowić samodzielne łóżko lub po zamontowaniu zagłówka stworzyć łóżko wg indywidualnego projektu klienta.
- pojedyncze korpusy do zestawiania i łączenia np 2 x 60/ 2 x 70/ 2 x 80cm każdy moduł
- korpus łóżka z szufladami na prowadnicach
- standardowy korpus na wysokich metalowych nóżkach.

Jeżeli interesuje Cię zakup łóżek systemowych MULTISYSTEM i potrzebujesz naszej pomocy przy jego konfiguracji zapraszamy do kontaktu. Nasi handlowcy w salonach stacjonarnych z materacami i łóżkami Studio Snu w Rzeszowie, Mielcu, Tarnobrzegu, Przemyślu, Staszowie oraz w sklepie online są do Waszej dyspozycji.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
142 2459
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kryształki
więcej... mniej
Filtruj