Łóżka Multisystem

Pokazano 1-24 z 57 pozycji

Tapicerowane łóżka systemowe

Łóżka multisystem to łóżka systemowe do dowolnego zestawiania i konfiguracji. Konfigurujemy korpus łóżka, zagłówek, nóżki lub zamiast zagłówka panel. Łóżka multisystem firmy Koło to łóżka tapicerowane. Cechuje je swobodna konfiguracja i zestawianie poszczególnych elementów wg życzenia i preferencji klientów. Firma MK Foam Koło udostępnia przy konfiguracji łóżka dla klientów bardzo duży wybór materiałów obiciowych w różnych grupach i klasach.

Są to łóżka sprzedawane zazwyczaj w typowych rozmiarach jednak producent firma MK Foam Koło przewiduje również możliwość sprzedaży tych łóżek na konkretny wymiar.

Łóżka do dowolnej konfiguracji

Producent umożliwia m.in do wyboru różne rodzaje korpusów łóżek:
- z pojemnikiem na pościel,
- otwierane od nóg lub z otwieraniem bocznym,
- korpusy elektryczne lub ze stelażem elektrycznym,
- korpusy bez pojemnika na pościel z wkładem sprężynowy, który może stanowić samodzielne łóżko lub po zamontowaniu zagłówka stworzyć łóżko wg indywidualnego projektu klienta.
- pojedyncze korpusy do zestawiania i łączenia np 2 x 60/ 2 x 70/ 2 x 80cm każdy moduł
- korpus łóżka z szufladami na prowadnicach
- standardowy korpus na wysokich metalowych nóżkach.

Jeżeli interesuje Cię zakup łóżek systemowych MULTISYSTEM i potrzebujesz naszej pomocy przy jego konfiguracji zapraszamy do kontaktu. Nasi handlowcy w salonach stacjonarnych z materacami i łóżkami Studio Snu w Rzeszowie, Mielcu, Tarnobrzegu, Przemyślu, Staszowie oraz w sklepie online są do Waszej dyspozycji.

Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.