Stelaże z Pojemnikiem

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Stelaż do łóżek z pojemnikiem na pościel

Podnoszony stelaż do łóżka

 
Drewniany stelaż do łóżka z pojemnikiem na pościel to naprawdę praktyczne rozwiązanie, które można z powodzeniem stosować w swojej sypialni. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce i zyskasz praktyczny schowek w swojej sypialni. Możesz tam przechowywać pościel, ale też książki, ubrania, których nie używasz na co dzień i inne rzeczy, których potrzebujesz, ale nie każdego dnia. Sprawdzi się zarówno w sypialni osoby dorosłej, jak i dziecięcej.

Podnoszony stelaż do łóżka z pojemnikiem na pościel

Najważniejszym elementem łóżka jest stelaż. Ten fakt dziwi nieco tych, którzy nigdy o tym słyszeli. Fakt jest taki, że to właśnie stelaż odpowiada za prawidłowe umieszczenie materaca w ramie łóżka, nie pozwala mu się przemieszczać. Poza tym zapewnia mu dobrą wentylację, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie materaca w czystości. Bez stelaża nie ma łóżka – mimo że tej części w ogóle nie widać. Stelaż pod materac do łóżka zapewnia komfort podczas snu, ponieważ odpowiada za nadanie materacowi właściwej mu twardości.

Stelaż pod materac należy dobierać w tym samym momencie co materac, ponieważ muszą one ze sobą „współpracować”. Tylko jeśli będą one dobrane do siebie, można mieć pewność, że materac będzie właściwie użytkowany. Pamiętaj, że tylko prawidłowe dobranie stelaża jest w stanie zapewnić Twoim plecom (zwłaszcza kręgosłupowi) dobry odpoczynek.

Do wyboru są różne rodzaje stelaży do łóżek do sypialni – ruchome, nieruchome, podwójne, pojedyncze itd. W tym miejscu proponujemy Wam stelaż z pojemnikiem na pościel, czyli bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki niemu zaoszczędzisz w sypialni sporo miejsca.

Stelaż do łóżka z pojemnikiem na pościel jest łatwy w użytku – wystarczy podnieść materac i stelaż (niekoniecznie trzeba ściągać pościel) i pojemnik już jest dostępny.

Zalety stelaża z pojemnikiem

Decydując się na stelaż z pojemnikiem na pościel, zyskujesz wielofunkcyjny mebel, który doskonale sprawdzi się na przykład w małym mieszkaniu.

Stelaż z pojemnikiem na pościel to po prostu wbudowana pusta przestrzeń bezpośrednio pod stelażem. Można tam przechowywać właśnie pościel lub inne przydatne przedmioty, które muszą być stale pod ręką, a na które nie ma miejsca w szafie. Zmieścisz tam dodatkowe poduszki dla gości czy kołdry. Nie będziesz musiał za każdym razem się zastanawiać, gdzie schowałeś dodatkową pościel, ponieważ ona stale będzie w zasięgu ręki – i zawsze w tym samym miejscu.

Stelaż z pojemnikiem to coś innego niż wyciągana szuflada, która jest nieco mniej wygodna do użytku i oferuje dużo mniej miejsca do wykorzystania.

Lubisz minimalizm? Cenisz wolną przestrzeń, w której możesz odpocząć? Wolisz mieć mniej przedmiotów, niż nie mieć ich gdzie przechowywać? To znak, że stelaż z pojemnikiem na pościel został stworzony między innymi dla Ciebie. Dobierz właściwy dla siebie, a będziesz cieszyć się naprawdę praktycznym rozwiązaniem.

Stelaż z pojemnikiem na pościel to opcja podnoszona. Stelaż podnosi się i odsłania pojemnik, który można zapełniać. To świetna opcja do małych mieszkań, ponieważ nie musisz się zastanawiać, w jakim konkretnym miejscu postawić łóżko, aby z dwóch stron był do niego dostęp – na przykład jeśli chciałbyś wysunąć szuflady czy posprzątać pod łóżkiem. Poza tym pojemnik pod stelażem umożliwia rozłożenie dywanu – w przypadku szuflad dywan będzie problematyczny, ponieważ nie da ich odsunąć.

Ważna jest też wielkość samego pojemnika. Szuflady mają ograniczoną przestrzeń, ponieważ z kilku stron są obramowane. Pojemnik pod stelażem jest tak samo duży jak materac, czyli przedmioty możesz w nim chować na całej przestrzeni. Poza tym zmieszczą się w nim duże rzeczy, np. koce – nie musisz ich specjalnie składać w kostkę.

Plusem jest też fakt, że w pojemnikach na pościel znajdujących się pod stelażem nie gromadzi się zbyt dużo kurzu. Oczywiście nie są one wolne od zabrudzeń, ale można je z łatwością usunąć za pomocą odkurzacza.

Stelaż z pojemnikiem na co dzień

Ze stelaża z pojemnikiem na pościel możesz korzystać na co dzień. Część osób pościel, w której sypia w nocy, lubi chować zaraz po wstaniu z łóżka. Wiąże się to z kwestiami higienicznymi – dzięki temu podczas spędzania czasu w sypialni nie siadasz na czystej pościeli, zostaje ona do wykorzystania wyłącznie wieczorem i nocą. Poza tym to także rozwiązanie praktyczne – potrzebujesz wolnej przestrzeni do pracy w sypialni, więc zdejmujesz kołdrę i poduszki i całe łóżko jest do wykorzystania dla Ciebie – możesz na nim rozłożyć dokumenty, książki albo posegregować ubrania.

Takie rozwiązanie sprawdza się również wtedy, gdy Twoje dziecko uwielbia spędzać czas w Twojej sypialni i niekoniecznie zawsze dba o to, by ściągnąć buty lub nie wnosić jedzenia. A kiedy masz w domu zwierzaka, który uwielbia zostawiać sierść na Twoim prześcieradle – tym bardziej w ten sposób powinieneś zadbać o czystość swojej pościeli.

A co by było, gdybyś nie posiadał dodatkowego pojemnika pod łóżkiem? Prawdopodobnie nie mógłbyś sobie pozwolić na takie udogodnienie albo pościel zajęłaby szafę.

Stelaż z pojemnikiem w dziecięcym pokoju

Stelaż do łóżka z pojemnikiem na pościel to bardzo dobra opcja do zastosowania w dziecięcym pokoju. Tutaj znajduje się chyba najwięcej przedmiotów w całym domu. Mnóstwo zabawek, książek, ubranek, a także wymienna pościel. Kiedy już nie wiesz, gdzie to wszystko przechowywać, w pas się kłania podnoszony do góry stelaż do łóżka z pojemnikiem, który pozwoli na utrzymanie porządku.

Przykładem zastosowania dużego pojemnika pod stelażem może być przechowywanie zabawek. Zauważyłeś, że Twoje dziecko nudzi się zabawkami i nie chce się nimi bawić? Sposobem na to jest wybranie części z nich, schowanie w niedostępnym miejscu i wyciągnięcie dopiero po jakimś czasie, kiedy dziecko zdąży już o nich zapomnieć. Ten sprawdzony sposób pozwoli Ci na chwilę odetchnąć, kiedy Twoje dziecko będzie miło spędzało czas wśród swoich ulubionych pluszaków i lalek.

Pojemnik pod stelażem jest dobrym miejscem do przechowywania zabawek, ponieważ dziecko samodzielnie nie jest w stanie się do niego dostać. Stelaż z pojemnikiem to dobra opcja dla minimalistów, którzy niewielką ilość przedmiotów, jakie posiadają, lubią mieć dobrze rozlokowane. Dzięki niemu można oszczędzić trochę przestrzeni w sypialni i wykorzystać ją na coś innego.

Filtruj według
Cena
Producenci
Rozmiar
Regulacja z:
Filtruj
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.