Materace Talalay


Materace lateksowe Talalay do spania


Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy mnóstwo czasu – 1/3 swojego życia. Dobry sen wymaga wygodnego łóżka, a kluczową rolę odgrywa materac. Marzysz sobie, by unieść się na chmurce i pobujać w obłokach? Teraz możesz spokojnie zejść na ziemię. Takie doznania gwarantują materace Talalay z naturalnym lateksem.

Materace Talalay to jedne z najpopularniejszych materaców naturalnych na świecie. Talalay to międzynarodowa marka, gwarantująca najwyższą jakość. Lateks Talalay wytwarzany jest z mleka drzewa kauczukowego i charakteryzuje się bardzo wysoką przepustowością powietrza. Dzięki temu naturalny materac posiada doskonałą wentylację. Mleczko kauczukowe wykazuje prozdrowotne właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. Jest to zatem najdoskonalszy materiał do produkcji materacy.

Materace z lateksu do sypialni

Proces powstawania lateksu Talalay - Mleczko z drzewa kauczukowego ubijane jest na pianę, a następnie umieszczane w specjalnej formie i zamykane próżniowo. Taką formę lateksową błyskawicznie zamraża się w temperaturze -30 0.C. Dzięki temu, częściowo otwarte pęcherzyki tworzą korytarze o znakomitym przepływie powietrza. Następnie piankę lateksową wulkanizuje się w temperaturze 115 0.C w celu jej utwardzenia. Ostatnim etapem wytwarzania lateksu Talalay jest płukanie i schładzanie powstałej pianki oraz dodatkowa wulkanizacja w nieco niższej temperaturze.

Materace z naturalnego lateksu

Lateks Talalay posiada szereg ważnych certyfikatów potwierdzających, że:
- Twój materac jest wykonany z najzdrowszego materiału do produkcji materacy. Oznacza to, że nie istnieje żaden inny materiał, który może równać się z lateksem Talalay.
- Twój materac jest w 100% wolny od szkodliwych substancji oraz bezpieczny dla niemowląt.
- Lateks Talalay oraz klej służący do łączenia jego warstw są naturalne i wolne od niebezpiecznych składników.

Antyalergiczne materace z lateksu

Ustaw się w kolejce po zdrowie i wybierz jeden z wielu materacy z naturalnym lateksem Talalay, które są dostępne w naszej ofercie w salonach stacjonarnych w Rzeszowie, Mielcu, Przemyślu, Tarnobrzegu, Staszowie jak również w naszym sklepie oz materacami online.

Filtruj według

Cena
1496 6580
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Pokrowiec
więcej... mniej
Twardość
więcej... mniej
Sprężyna
więcej... mniej
Filtruj