Materace Talalay

1 890,00 zł

Materac Kieszeniowy Multipocket Talalay Koło

Materace Kieszeniowe
M&K foam Koło
MULTIPOCKET TALALAY
Materac kieszeniowy Multipocket Talalay Natural to ekskluzywny materac z warstwą naturalnego lateksu dla osób dbających o wysoką higienę snu czy mających problemy ortopedyczne.
2 348,00 zł

Materac Piankowy Czwarty Etap Koło

Materace Dla Aktywnych
M&K foam Koło
CZWARTY ETAP
Materac piankowy Czwarty Etap jest idealny dla tych, którzy kładą wysoki nacisk na komfortowy i zdrowy sen. Świetny wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
2 409,00 zł

Materac Piankowy Czwarty Etap Embrace Koło

Materace Dla Aktywnych
M&K foam Koło
CZWARTY ETAP EMBRACE
Materac piankowy Czwarty Etap Embrace jest idealny dla tych, którzy kładą wysoki nacisk na komfortowy i zdrowy sen. Świetny wybór dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia.
2 525,00 zł

Materac Kieszeniowy Multipocket Talalay X7 Koło

Materace Kieszeniowe
M&K foam Koło
MULTIPOCKET TALALAY X7
Materac kieszeniowy Multipocket Talalay Natural X7 to ekskluzywny materac o grubej warstwie naturalnego lateksu dla osób dbających o wysoką higienę snu czy mających problemy ortopedyczne. To także świetne rozwiązanie dla par, nawet ze znaczną różnicą wagi.
2 726,00 zł

Materac Piankowy Czwarty Etap Blue Koło

Materace Dla Aktywnych
M&K foam Koło
CZWARTY ETAP BLUE
Materac piankowy Czwarty Etap Blue jest idealny dla tych, którzy kładą wysoki nacisk na komfortowy i zdrowy sen. Świetny wybór dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia.
4 046,00 zł

Materac Kieszeniowy Venus Talalay Natural X7 Koło

Materace Kieszeniowe
M&K foam Koło
VENUS TALALAY NATURAL X7
Materac kieszeniowy Venus Talalay Natural X7 jest idealnym wyborem dla osób dbających o wysoką higienę snu czy mających problemy ortopedyczne. To także świetne rozwiązanie dla par, nawet ze znaczną różnicą wagi.
Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Materace lateksowe Talalay do spania


Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy mnóstwo czasu – 1/3 swojego życia. Dobry sen wymaga wygodnego łóżka, a kluczową rolę odgrywa materac. Marzysz sobie, by unieść się na chmurce i pobujać w obłokach? Teraz możesz spokojnie zejść na ziemię. Takie doznania gwarantują materace Talalay z naturalnym lateksem.

Materace Talalay to jedne z najpopularniejszych materaców naturalnych na świecie. Talalay to międzynarodowa marka, gwarantująca najwyższą jakość. Lateks Talalay wytwarzany jest z mleka drzewa kauczukowego i charakteryzuje się bardzo wysoką przepustowością powietrza. Dzięki temu naturalny materac posiada doskonałą wentylację. Mleczko kauczukowe wykazuje prozdrowotne właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. Jest to zatem najdoskonalszy materiał do produkcji materacy.

Materace z lateksu do sypialni

Proces powstawania lateksu Talalay - Mleczko z drzewa kauczukowego ubijane jest na pianę, a następnie umieszczane w specjalnej formie i zamykane próżniowo. Taką formę lateksową błyskawicznie zamraża się w temperaturze -30 0.C. Dzięki temu, częściowo otwarte pęcherzyki tworzą korytarze o znakomitym przepływie powietrza. Następnie piankę lateksową wulkanizuje się w temperaturze 115 0.C w celu jej utwardzenia. Ostatnim etapem wytwarzania lateksu Talalay jest płukanie i schładzanie powstałej pianki oraz dodatkowa wulkanizacja w nieco niższej temperaturze.

Materace z naturalnego lateksu

Lateks Talalay posiada szereg ważnych certyfikatów potwierdzających, że:
- Twój materac jest wykonany z najzdrowszego materiału do produkcji materacy. Oznacza to, że nie istnieje żaden inny materiał, który może równać się z lateksem Talalay.
- Twój materac jest w 100% wolny od szkodliwych substancji oraz bezpieczny dla niemowląt.
- Lateks Talalay oraz klej służący do łączenia jego warstw są naturalne i wolne od niebezpiecznych składników.

Antyalergiczne materace z lateksu

Ustaw się w kolejce po zdrowie i wybierz jeden z wielu materacy z naturalnym lateksem Talalay, które są dostępne w naszej ofercie w salonach stacjonarnych w Rzeszowie, Mielcu, Przemyślu, Tarnobrzegu, Staszowie jak również w naszym sklepie oz materacami online.

Filtruj według
Cena
Producenci
Rozmiar
Pokrowiec
więcej... mniej
Twardość
Sprężyna
Filtruj
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.