Przekładki

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Przekładki na materac

Przekładki na materac do spania są określane bardzo często jako nakładki na materac do spania lub materace nawierzchniowe, toppery lub cienkie materace nawierzchniowe wyrównujące. Nadają się idealnie do łóżka w sypialni jak również na mniej wygodną kanapę. Pozwalają tanim kosztem poprawić standard i wygodę naszego materaca i łóżka oraz jakość snu. Nakładka na materac w łóżku powinna być dobrze dobrana do wielkości materaca lub wielkości kanapy do spania.

Nakładki na materac do spania

Mogą być one dostępne w różnych wersjach wypełnienia choć do najczęściej popularnych i najlepszych należą te przekładki z wkładem z pianki wysokoelastycznej, termoelastycznej lub latekstu. Idealnie nadają się do łóżek pojedynczych jak i podwójnych.

Nakładki na materac do spania mogą być stosowane na materacach bonelowych, kieszonkowych, piankowych. Dobór nakładki powinien być dopasowany do naszych preferencji i oczekiwań. Nakładki na materace do spania występują w różnych grubościach/ wysokościach 4 cm, 6 cm, 8 cm.

Materace nawierzchniowe

Nakładki na materac są dostępne zarówno z pokrowcem ściąganym do prania - rozpinanym na zamek lub bez. Pełni on doskonale rodzaj prześcieradła. Jest bardzo delikatny i miły w dotyku. Łatwo jest również utrzymać go w czystości. Materace nawierzchniowe można kupić w wielu typowych rozmiarach: 80 x 200cm; 90x200cm; 100x200cm; 120x200cm; 140x200cm; 160x200cm; 180x200cm; 200x200cm.

Filtruj według
Cena
Producenci
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość
Filtruj
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.