Przekładki


Przekładki na materac do spania są określane bardzo często jako nakładki na materac do spania lub materace nawierzchniowe. Nadają się idealnie do łóżka w sypialni jak również na mniej wygodną kanapę. Pozwalają tanim kosztem poprawić standard i wygodę naszego materaca i łóżka oraz jakość snu. Nakładka na materac w łóżku powinna być dobrze dobrana do wielkości materaca lub wielkości kanapy do spania.

Nakładki na materac do spania

Mogą być one dostępne w różnych wersjach wypełnienia choć do najczęściej popularnych i najlepszych należą te przekładki z wkładem z pianki wysokoelastycznej, termoelastycznej lub latekstu. Idealnie nadają się do łóżek pojedynczych jak i podwójnych.

Nakładki na materac do spania mogą być stosowane na materacach bonelowych, kieszonkowych, piankowych. Dobór nakładki powinien być dopasowany do naszych preferencji i oczekiwań. Nakładki na materace do spania występują w różnych grubościach/ wysokościach 4 cm, 6 cm, 8 cm.

Materace nawierzchniowe

Nakładki na materac są dostępne zarówno z pokrowcem ściąganym do prania - rozpinanym na zamek lub bez. Pełni on doskonale rodzaj prześcieradła. Jest bardzo delikatny i miły w dotyku. Łatwo jest również utrzymać go w czystości. Materace nawierzchniowe można kupić w wielu typowych rozmiarach: 80 x 200cm; 90x200cm; 100x200cm; 120x200cm; 140x200cm; 160x200cm; 180x200cm; 200x200cm.

Filtruj według

Cena
773 773
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Pokrowiec
więcej... mniej
Twardość
więcej... mniej
Filtruj