Materace

Materac Kieszeniowy Czar... Materac Kieszeniowy Czar... 2
  • Nowy
Materace Kieszeniowe

Materac Kieszeniowy Czar Nocy Talalay Blue X7 Koło

M&K foam Koło
CZAR NOCY TALALAY BLUE X7
5 912,00 zł
Materac sprężynowo-lateksowy Czar Nocy Talalay Blue X7 to produkt luksusowy dla tych, którzy szukają materaca kieszeniowego o najwyższym komforcie snu.
Materac Kieszeniowy Venus... Materac Kieszeniowy Venus... 2
  • Nowy
Materace Kieszeniowe

Materac Kieszeniowy Venus Talalay Natural X7 Koło

M&K foam Koło
VENUS TALALAY NATURAL X7
4 033,00 zł
Materac kieszeniowy Venus Talalay Natural X7 jest idealnym wyborem dla osób dbających o wysoką higienę snu czy mających problemy ortopedyczne. To także świetne rozwiązanie dla par, nawet ze znaczną różnicą wagi.
Materac Lateksowy Czwarty... Materac Lateksowy Czwarty... 2
  • Nowy
Materace Dla Aktywnych

Materac Lateksowy Czwarty Zakres Koło

M&K foam Koło
CZWARTY ZAKRES
3 515,00 zł
Materac lateksowy Czwarty Zakres to twardy materac regeneracyjny. Dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia.
Materac Piankowy Czwarty... Materac Piankowy Czwarty... 2
  • Nowy
Materace Dla Aktywnych

Materac Piankowy Czwarty Etap Blue Koło

M&K foam Koło
CZWARTY ETAP BLUE
2 718,00 zł
Materac piankowy Czwarty Etap Blue jest idealny dla tych, którzy kładą wysoki nacisk na komfortowy i zdrowy sen. Świetny wybór dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia.
Materac Kieszeniowy Czar... Materac Kieszeniowy Czar... 2
  • Nowy
Materace Kieszeniowe

Materac Kieszeniowy Czar Nocy LXI Koło

M&K foam Koło
CZAR NOCY LXI
2 682,00 zł
Materac kieszeniowy Czar Nocy LXI jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają nowoczesnego materaca sprężynowego o nadzwyczajnym komforcie snu.
Materac Kieszeniowy Czar... Materac Kieszeniowy Czar... 2
  • Nowy
Materace Kieszeniowe

Materac Kieszeniowy Czar Nocy Koło

M&K foam Koło
CZAR NOCY
2 584,00 zł
Materac kieszeniowy Czar Nocy jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają materaca sprężynowo-lateksowego o nadzwyczajnym komforcie snu.

Wygodne materace do sypialni

Materace do sypialni i spania dostępne są na rynku w różnych rodzajach. Kryterium wyboru jest materiał, z jakiego zostały one wykonane, oraz to, jak zachowują się pod naporem ciała. Te najbardziej popularne to materace piankowe, zaraz za nimi plasują się materace sprężynowe. Które z nich są najwygodniejsze dla Ciebie? A które poleciłbyś swojemu dziecku? Sprawdź, co przygotowaliśmy w ofercie dla Ciebie.

Materace młodzieżowe dla nastolatków

Materace młodzieżowe to niezwykle komfortowe materace dla młodzieży o różnym stopniu twardości H1/ H2/ H3 i różnych materiałach wykonania. Są dostępne jako materace młodzieżowe piankowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, lateksowe, kieszeniowe. Różny zakres materiałów pozwala dopasować materac młodzieżowy znacznie łatwiej pod względem rozmiaru jak i ceny materaca. Najbardziej typowe materace młodzieżowe dostępne są w rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 110x200, 120x200, 140x200, 160x200cm.Na specjalne życzenie możemy bez dopłaty zamówić materac młodzieżowy indywidualni o innym rozmiarze w tym jego długości. materace młodzieżowe pasują nie tylko do łóżek pojedynczych, podwójnych ale również nietypowych. W tym celu wprowadziliśmy właśnie możliwość zamówienia materaca dla nastolatka na nietypowy rozmiar.

Materace młodzieżowe są w głównej mierze nastawione na odpowiednie podparcie kręgosłupa każdego nastolatka. Uwzględniają wiek, wagę, zmieniający się wzrost, wady postawy. Duży wybór pokrowców na materace młodzieżowe w typowych rozmiarach pozwala nie tylko zachować odpowiednią higienę materaca ale również bardzo łatwo ściągać go i prać w pralce.

Materace młodzieżowe do sypialni można kupić zarówno w naszych salonach stacjonarnych z materacami jak również w sklepie firmowym online.

Materace do spania dla dorosłych

Jakie materace do sypialni dostępne są na rynku?

- materace piankowe,

- materace sprężynowe,

- materace lateksowe,

- materace kieszeniowe,

- materace dla dzieci,

- materace termoelastyczne,

- materace wysokoelastyczne.

Wszystkie materace do sypialni dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego samodzielnie możesz wybrać materac, który będzie optymalny właśnie dla Ciebie i Twojego łóżka.

Materace piankowe

Jednym z rodzajów materacy do sypialni są materace piankowe, czyli stworzone z pianki poliuretanowej. Są one bardzo chętnie kupowane przez klientów, ponieważ charakteryzują się dużą plastycznością. Odkształcają się, dopasowując do kształtu ciała i do jego ciężaru. Nadają się do łóżek różnych rodzajów, długości, szerokości – jednym słowem są uniwersalne. Może z nich korzystać zarówno osoba dorosła, nastolatek jak i małe dziecko. Doskonale sprawdzi się również w przypadku osoby starszej, a także takiej, która przechodzi rehabilitację.

Pianka ugina się pod ciężarem ciała osoby i dostosuje się do jego kształtu. Moment zetknięcia się ciała z materacem piankowym daje wrażenie zapadania się, ale jest to jednocześnie uczucie bardzo przyjemne i służące komfortowi. Masz wrażenie, że taki materac nie sprawdzi się w przypadku osoby o dużej masie ciała albo w przypadku pary? Nic bardziej mylnego. Pianka poliuretanowa doskonale dopasowuje się do większych ciężarów, dając taką samą wygodę jak w przypadku jednej lekkiej osoby.

Wystarczy kilka dni spania na materacu piankowym, aby nie chciało się nigdy wyjeżdżać ze swojego domu! Jaki jest minus tego rozwiązania? Kiedy już się przyzwyczaisz, zmieniając łóżko na przykład podczas wyjazdu, prawdopodobnie się nie wyśpisz. Ale jest to mała niedogodność w porównaniu z tym, ile zalet mają tego rodzaju materace z pianki.

Materace sprężynowe i kieszeniowe

Sprężynowe materace do łóżek kojarzą się przede wszystkim ze skrzypieniem. Dzisiejsze produkty nie są jednak tym, co proponowano nam 30 lat temu. Dzisiejsze sprężyny nikomu nie będą wbijać się w plecy. Obecnie mamy do czynienia z materacami sprężynowymi lepszego rodzaju, dzięki czemu znajdują się one na drugim miejscu, zaraz za materacami piankowymi, jako jedne z najczęściej wybieranych przez klientów.

Co jest najważniejsze, jeśli chodzi o cechy tego produktu? Fakt, że sprężyny wykonywane są z wysokiej jakości drutu. Dzięki temu właściwości sprężyste nie dają się we znaki śpiącemu – zamiast tego odczuwa on, jak sprężyny działają na jego kręgosłup i jak pozwalają mu odpoczywać. Sprężyny w materacach kieszeniowych umieszczane są właśnie w tzw. kieszonkach. Im więcej sprężyn znajduje się na metrze kwadratowym, tym lepsza podpora dla odpoczywającego ciała. Materace kieszeniowe charakteryzują się tzw. efektem punktowej elastyczności, dzięki czemu dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa.

Materace dla dzieci

Materace do łóżek dziecięcych to bardzo ważny temat ze względu na to, że ciało dziecka – zwłaszcza kręgosłup – dopiero się rozwija. Szczególną uwagę na ten produkt należy zwracać już od pierwszych dni życia dziecka – to wtedy ciało malucha jest najbardziej delikatne i najbardziej narażone, jeśli zastosuje się nieodpowiednie, nieergonomiczne rozwiązania. Im lepsze warunki do snu zapewnimy dziecku, tym lepszej jakości życie będziemy mu w stanie dać na przyszłość. Materac dziecka do łóżka musi przede wszystkim dopasowywać się do kształtu jego ciała, co gwarantują wszystkie nasze materace z oferty.

W przypadku najmłodszych dzieci przyda się nakładka na materac, która uchroni wnętrze przed zniszczeniem, np. kiedy dziecko zmoczy się podczas snu. Warto też zwrócić uwagę na to, by dziecięcy materac do sypialni był hipoalergiczny, odporny na kurz i roztocza, dzięki czemu zapewni bezpieczeństwo podczas snu także pod względem higienicznym.

Nasze materace do spania są przygotowane na przyjęcie dziecka w pierwszych dniach jego życia. Są wygodne, odkształcają się odpowiednio, tak aby wspierać naturalne odruchy dziecka (np. zmianę pozycji spania).

Materace do łóżka dobiera się według własnych preferencji. Na pewno wiesz, w jakiej pozycji lubisz spać, czy wolisz, by było miękko, czy może twardo. Do własnych przekonań dodaj jeszcze trochę wiedzy na temat tego, co jest bezpieczne dla Twojego organizmu, a przede wszystkim kręgosłupa. Przecież to w głównej mierze od poziomu wypoczynku zależy, czy jutrzejszy dzień będzie tak samo udany jak dzisiejszy. U nas znajdziesz wszystko to, co ergonomiczne, wygodne i przyjemne w kontakcie z ciałem. Sprawdź, co zawiera oferta jaką przygotowało nasze studio materacy i wybierz materac najlepszy do łóżka dla siebie i swojej rodziny. 

Jeżeli interesują Cię materace do sypialni zapraszamy do KONTAKTU. Nasi dorady klienta podpowiedzą jaki model warto wybrać i jak dopasować go nie tylko do łóżka ale również do stelaża pod materac.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
29 6580
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Pokrowiec
więcej... mniej
Twardość
więcej... mniej
Sprężyna
więcej... mniej
Filtruj