Materace Hotelowe

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Materace do hoteli

Dobre materace hotelowe to podstawowe wyposażenie łóżek apartamentów, hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i noclegowych, innych obiektach noclegowych. Wyróżniają się one znacznie lepszą trwałością w stosunku do pozostałych materacy. Są odporne na odkształcenia i przetarcie ponieważ zostały wykonane z bardzo wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia tkanin. Dodatkowo materace do hoteli są bardzo łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości. Posiadają certyfikat trudnopalności zarówno na wkład jak i materiały.

Materace do hoteli firmy Koło to materace o znacznie większej twardości, gęstości pianki w przypadku materacy piankowych i większej ilości sprężyn. Mogą być użytkowane jako materace dwustronne dzięki czemu ich żywotność jest jeszcze większa niż w przypadku materacy jednostronnych.

Odpowiedni dobór materacy hotelowych stanowi o komforcie i dobrym samopoczuciu gości oraz ich zadowoleniu w trakcie pobytu. Dlatego zazwyczaj rekomendowane są do hoteli materace sprężynowe lub piankowe.

Materace hotelowe sprężynowe

Materace hotelowe sprężynowe - kieszeniowe to materace o bardzo wysokiej trwałości. Zazwyczaj posiadają wkład sprężynowy obłożony pianką.

Materace hotelowe piankowe

Materace do hoteli piankowe są w całości wykonane z pianki lub różnych typów pianek. Posiadają znacznie lepsze właściwości higieniczne i antyalergiczne.

Oczywiście materace do hoteli zarówno sprężynowe jak i piankowe mogą posiadać dodatkowe warstwy innych materiałów i to właśnie one mogą stanowić w dużym stopniu o twardości materaca i poziomie odczuwalnego komfortu.

Filtruj według
Cena
Producenci
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość
Filtruj
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.