Koło Poduszka Termoelastyczna

Koło Poduszka Termoelastyczna

2 Opinie
00000891
228,00 zł
Brutto
Pokrowiec
Twardość

Profilowana Poduszka z Pianki

 

WKŁAD PODUSZKI TERMOELASTYCZNEJ


Wkład poduszki do spania stanowi to pianka termoelastyczna o specjalnie ukształtowanym profilu. Ergonomiczna poduszka termoelastyczna rozluźnia mięśni szyi bez względu na ułożenie ciała. Dodatkowo zapobiega przykurczom i drętwieniu nóg. Profilowana poduszka, dzięki doskonale dobranym kształtom zapewnia odpowiednie podparcie okolic szyi niezależnie od ułożenia ciała. Dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury - ciepła.

 

Pokrowiec poduszki dostępny w wersjach

punktor_Obszar roboczy 1.png Poduszka Profilowana Termoelastyczna dostępna jest w pokrowcach niepikowanych z serii Exclusive. Pokrowiec jest zdejmowany i nadaje się do prania.

 

Rozmiary poduszki z pianki termoelastycznej

(szerokość x długość x wysokość):

65cm  x  35cm x 11cm 

 

Ze względu na specyfikę produktów podane wymiary poduszki ergonomicznej są wymiarami poglądowymi i mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych wymiarów.

Poduszki profilowane występują wyłącznie w pokrowcach niepikowanych

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

2 Opinie

Jest fajna
Bardzo ciekawa., w pierwszej chwili wydaje się twarda. Następnie leciutko się wtapiam i jest świetnie dopasowana.. Bardzo polecam
w

SUPER
Miałam już wiele poduszek...na wszystkich bolał mnie kark... Na tej jest świetnie!
w

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji