List of products by brand M&K foam Koło

M&K foam Koło - Polski producent materacy, łóżek i artykułów do sypialni

Pierwszy materac do spania produkcji M&K foam Koło powstał już w 1992 roku w fabryce położonej w centrum Polski. Dziś materace z Koła można znaleźć w sklepach z różnych części Europy. Wszystkie artykuły produkowane są w Polsce, co jest gwarantem najwyższej jakości wykonania, z dbałością o każdy detal. To, co najbardziej wyróżnia M&K foam Koło to z pewnością markowe produkty w atrakcyjnych cenach oraz szybka realizacja zamówień.

Firma M&K foam Koło to obecnie lider wśród producentów materacy, łóżek i artykułów do sypialni w Polsce. Zespół M&K foam Koło tworzą najlepsi specjaliści z długoletnim doświadczeniem. To Oni tworzą funkcjonalną i nowoczesną ofertę materacy, łóżek, ergonomicznych poduszek oraz innych produktów do sypialni.

M&K foam Koło

Jako partner M&K foam Koło oferujemy najlepsze materace w naszym sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych w Rzeszowie, Tyczynie, Mielcu i Tarnobrzegu. Nasi przeszkoleni eksperci czekają na Ciebie, by pomóc znaleźć Ci idealny materac, dopasowany do Twoich potrzeb. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy innym. Materac firmy M&K foam Koło sprawi, że Twoje życie będzie lepsze, bo zdecydowanie zdrowsze.

Zapraszamy także do zakupu materacy nawierzchniowych, łóżek tapicerowanych, stelaży oraz poduszek ortopedycznych.

251,00 zł

Materac Piankowy Laura Max Koło

1 Opinie
Materace dla dzieci
M&K foam Koło
LAURA MAX
Doskonały wybór dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom komfortowy sen, odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz dobrą wentylację podczas snu.
295,00 zł

Materac Podróżny Koło

1 Opinie
Materace Ortopedyczne
M&K foam Koło
PODRÓŻNY
Zabierz go ze sobą i ciesz się chwilami odprężenia, gdziekolwiek Cię droga zaprowadzi.
Pokazano 1-24 z 261 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Twardość
Sprężyna
Pojemnik z:
Regulacja z:
Rozmiar
Filtruj
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.