• -25%
Koło Materac Medivis Lux

Koło Materac Medivis Lux

00022296
2 127,75 zł
2 837,00 zł -25%
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

Materac Termoelastyczny

Materac Medivis Lux to jednostrefowy materac do spania o średniej twardości H2 dostosowany do łóżek ze stelażem regulowanym. Jego konstrukcja wkładu zapewnia doskonałą wentylację i cyrkulację powietrza dlatego zalecany jest dla alergików i astmatyków.

Materac jest sprzedawany w sprzedaży bezpośredniej w naszych salonach oraz online w typowych rozmiarach oraz na konkretny wymiar jako materac jednoosobowy, dwuosobowy dla par. Poza rozmiarem (długość i szerokość) jest on dostępy również w 3 różnych wysokościach - grubościach 20, 25 i 30cm.


Wygodny sen w nocy zapewnia uczucie wypoczęcia oraz redukuje stres. Dobry sen zapewni nam dobry materac do sypialni. Sklep internetowy e-studiosnu.pl oraz salony firmowe z materacami w Brzegu, Oławie, Wrocławiu, Lesznie, Rzeszowie, Przemyślu, Staszowie, Tarnobrzegu, Mielcu posiadają w swojej ofercie szeroką gamę materacy do sypialni dla dzieci i dorosłych oraz seniorów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Materac z pianką termoelastycznąSPECYFIKACJA MATERACA MEDIVIS LUX


Jest to materac typu piankowy

Wkład materaca wykonany jest z pianki Kaltschaum o gęstości około 40kg/m3 i wysokości 120mm w połączeniu z rewolucyjną 7-polową pianką termoelastyczną o doskonałej redukcji nacisku o gęstości około 80kg/m3 i wysokości 80mm. Pianka ta reaguje na temperaturę i ciężar ciała,jest antybakteryjna i nie pozwala na rozwój roztoczy.

Staje się bardziej miękka w miejscu gdzie ciało styka się z powierzchnią materaca.

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianki Kaltschaum:
około 40 kg/m3
Wysokość materaca:
około 20cm
Gęstość 7-polowej pianki termoelastycznej:
około 80 kg/m3

Pokrowiec na materac Medivis Lux dostępny w wersjach

punktor_Obszar roboczy 1.png  pokrowiec niepikowany z siatką wentylacyjną 3D, która zapewnia lepszy przepływ powietrza

Do wyboru:Aloe Vera Lux, Anti-Stress, Impuls, Silver Lux, Spa&Thermo,Tencel Lux a także pokrowiec Balance, Cooling i Outlast.

Wymiary materaca(cm):

80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac piankowy do sypialni Medivis LUX produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

 

Uwaga! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

 

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Stelaż bez regulacji-NV     
Stelaż z regulacją-KF             


 

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji