Korpus Łóżka KBS

Korpus Łóżka KBS

00056573
1 732,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Tkanina
  • Gr.1
  • Gr.2
  • Gr.3
  • Gr.4
  • Gr.5
  • Gr.6

Korpus KBS do łóżek Multisystem

Korpus łóżka czyli jego baza do samodzielnej konfiguracji w ramach akcesoriów systemowych: zagłówek, panel ścienny, stelaż i materac. Duży wybór materiałów-tkanin obiciowych w różnych grupach. Korpus KBS łóżka Multisystem nie posiada w standardzie zagłówka co nie oznacza, że nie można go połączyć z korpusem. Do wyboru jest bardzo duża ilość zagłówków lub paneli ściennych. Taka możliwość dowolnej konfiguracji własnej sypialni pozwoli łatwo dostosować i dopasować łóżko do własnych potrzeb. 

Powyżej wybierz kolor tkaniny z wybranej grupy cenowej w zakładce [Wzornik tkanin] i wpisz go przy potwierdzaniu zamówienia!

SPECYFIKACJA KORPUSU KBS


Boki łóżka z płyty obitej tkaniną

Jest to tapicerowana podstawa łóżka z pionowymi przeszyciami .W standardzie korpus - boki łóżka robiony jest na dwóch nóżkach chromowanych ale jest możliwość zamówienia pod nóżki drewniane. Korpus czyli podstawa jest przystosowany do zamocowania stelaża na dwóch różnych wysokościach. Za dopłatą można zrobić korpus o nietypowej długości i szerokości. Aby skompletować korpus z zagłówkiem , należy wybrać zagłówek minimum o 18 cm szerszy , gdyż o tyle jest szerszy korpus od materaca .

KBSKolory rzeczywiste mogą różnić od tych przedstawionych w miniaturach. Oddzielnie sprzedawany jest stelaż do łóżka, nóżki oraz materac. Zalecamy stelaż z listew elastycznych np. Twinpack
oraz materac 
Pocket

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji