Korpus Łóżka KBS

Korpus Łóżka KBS

00056573
1 259,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 1 732,00 zł brutto
Rozmiar
Tkanina
  • Gr.1
  • Gr.2
  • Gr.3
  • Gr.4
  • Gr.5
  • Gr.6

Korpus KBS do łóżek Multisystem

Korpus łóżka czyli jego baza do samodzielnej konfiguracji w ramach akcesoriów systemowych: zagłówek, panel ścienny, stelaż i materac. Duży wybór materiałów-tkanin obiciowych w różnych grupach. Korpus KBS łóżka Multisystem nie posiada w standardzie zagłówka co nie oznacza, że nie można go połączyć z korpusem. Do wyboru jest bardzo duża ilość zagłówków lub paneli ściennych. Taka możliwość dowolnej konfiguracji własnej sypialni pozwoli łatwo dostosować i dopasować łóżko do własnych potrzeb. 

Powyżej wybierz kolor tkaniny z wybranej grupy cenowej w zakładce [Wzornik tkanin] i wpisz go przy potwierdzaniu zamówienia!

SPECYFIKACJA KORPUSU KBS


Boki łóżka z płyty obitej tkaniną

Jest to tapicerowana podstawa łóżka z pionowymi przeszyciami .W standardzie korpus - boki łóżka robiony jest na dwóch nóżkach chromowanych ale jest możliwość zamówienia pod nóżki drewniane. Korpus czyli podstawa jest przystosowany do zamocowania stelaża na dwóch różnych wysokościach. Za dopłatą można zrobić korpus o nietypowej długości i szerokości. Aby skompletować korpus z zagłówkiem , należy wybrać zagłówek minimum o 18 cm szerszy , gdyż o tyle jest szerszy korpus od materaca .

KBSKolory rzeczywiste mogą różnić od tych przedstawionych w miniaturach. Oddzielnie sprzedawany jest stelaż do łóżka, nóżki oraz materac. Zalecamy stelaż z listew elastycznych np. Twinpack
oraz materac 
Pocket

M&K foam Koło - Polski producent materacy, łóżek i artykułów do sypialni

Pierwszy materac do spania produkcji M&K foam Koło powstał już w 1992 roku w fabryce położonej w centrum Polski. Dziś materace z Koła można znaleźć w sklepach z różnych części Europy. Wszystkie artykuły produkowane są w Polsce, co jest gwarantem najwyższej jakości wykonania, z dbałością o każdy detal. To, co najbardziej wyróżnia M&K foam Koło to z pewnością markowe produkty w atrakcyjnych cenach oraz szybka realizacja zamówień.

Firma M&K foam Koło to obecnie lider wśród producentów materacy, łóżek i artykułów do sypialni w Polsce. Zespół M&K foam Koło tworzą najlepsi specjaliści z długoletnim doświadczeniem. To Oni tworzą funkcjonalną i nowoczesną ofertę materacy, łóżek, ergonomicznych poduszek oraz innych produktów do sypialni.

M&K foam Koło

Jako partner M&K foam Koło oferujemy najlepsze materace w naszym sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych w Rzeszowie, Tyczynie, Mielcu i Tarnobrzegu. Nasi przeszkoleni eksperci czekają na Ciebie, by pomóc znaleźć Ci idealny materac, dopasowany do Twoich potrzeb. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy innym. Materac firmy M&K foam Koło sprawi, że Twoje życie będzie lepsze, bo zdecydowanie zdrowsze.

Zapraszamy także do zakupu materacy nawierzchniowych, łóżek tapicerowanych, stelaży oraz poduszek ortopedycznych.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji

Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.