Zagłówek Z31

Zagłówek Z31

00052744
1 003,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Tkanina
Szerokość

Pikowany Zagłówek Z 31

Zagłówek jest bardzo istotną częścią łóżka w sypialni. Jeśli jest elegancko wykonany każde łóżko w sypialni zyska elegancki wygląd. Oprócz aranżacji wnętrza bardzo ważną role odegra tutaj aspekt praktyczny np.ochrona ścian przed zabrudzeniami oraz wsparcie pleców podczas opierania. Taki jest model pikowanego zagłówka Z31 firmy Koło pasującego do łóżek systemowych Multisystem.

Powyżej wybierz kolor tkaniny z wybranej grupy cenowej w zakładce [Wzornik tkanin] i wpisz go przy potwierdzaniu zamówienia!

SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA Z 31


Przeszywany zagłówek do łóżek Multisystem

Model tego wezgłowia Z31 idealnie łączy się z każdym z korpusów z serii Multisystem. To pikowany i przeszywany zagłówek wykonany z płyty obitej owatą i tkaniną meblową. Obicie: 5MZ07. Wraz z zagłówkiem dostępna szeroka gama tkanin do wyboru. Jego wysokość to około 118 cm, a grubość około 10 cm.

UWAGA!! Istnieje opcja zamówienia niższego zagłówka, dopłata 10% do ceny. Istnieje możliwość zakupu zagłówka pikowanego Z31 wyższego oraz innej szerokości niż standardowa.

Szerokości zagłówka pikowanego Z31

XX oznacza typową szerokość materaca, Przy składaniu zamówienia prosimy o wybór szerokości zagłówkaXX+1 XX+6 XX+9 XX+14 XX+21

Jak dobrać szerokość zagłówka pikowanego do łóżka?

+ 1 cm pasuje do korpusów: KEL, KES, KP2, KPO, TIK, TIKS, TIW, KSV

+ 6 cm pasuje do korpusów: KRA, KSZ, KSS, KSD, KSRB, KSRBT, KSRM, KSRMT, KSU, KU, KURM, KR-RM

+ 9 cm pasuje do korpusów: KSA, KWRM, SKR

+ 14 cm pasuje do korpusów: KN, KN-RM

+ 21 cm pasuje do korpusów: KRM, KBS, KBO, KBRMM&K foam Koło - Polski producent materacy, łóżek i artykułów do sypialni

Pierwszy materac do spania produkcji M&K foam Koło powstał już w 1992 roku w fabryce położonej w centrum Polski. Dziś materace z Koła można znaleźć w sklepach z różnych części Europy. Wszystkie artykuły produkowane są w Polsce, co jest gwarantem najwyższej jakości wykonania, z dbałością o każdy detal. To, co najbardziej wyróżnia M&K foam Koło to z pewnością markowe produkty w atrakcyjnych cenach oraz szybka realizacja zamówień.

Firma M&K foam Koło to obecnie lider wśród producentów materacy, łóżek i artykułów do sypialni w Polsce. Zespół M&K foam Koło tworzą najlepsi specjaliści z długoletnim doświadczeniem. To Oni tworzą funkcjonalną i nowoczesną ofertę materacy, łóżek, ergonomicznych poduszek oraz innych produktów do sypialni.

M&K foam Koło

Jako partner M&K foam Koło oferujemy najlepsze materace w naszym sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych w Rzeszowie, Tyczynie, Mielcu i Tarnobrzegu. Nasi przeszkoleni eksperci czekają na Ciebie, by pomóc znaleźć Ci idealny materac, dopasowany do Twoich potrzeb. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy innym. Materac firmy M&K foam Koło sprawi, że Twoje życie będzie lepsze, bo zdecydowanie zdrowsze.

Zapraszamy także do zakupu materacy nawierzchniowych, łóżek tapicerowanych, stelaży oraz poduszek ortopedycznych.

Brak opinii
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.