New Elegance Łóżko Belly

New Elegance Łóżko Belly

00039727
2 851,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Cena nie uległa zmianie
Rozmiar
Tkanina
  • Gr.1
  • Gr.2
  • Gr.3
  • Gr.4
  • Gr.5
  • Gr.6
Pojemnik z:

Łóżko dwuosobowe Belly

Łóżko to nieodłączny element naszego codziennego dnia. Pomyśl czy nie zdarzyło Ci się podczas ciężkiego dnia przynajmniej raz zamarzyć o powrocie do własnego łóżka? Albo robisz coś mocno wyczerpującego energetycznie czy nie marzysz o tym, aby po powrocie poczuć miękkość materaca i własnej pościeli? Nie raz i nie dwa zapewne miałeś okazję powiedzieć na głos, że najchętniej teraz znalazłbyś się w łóżku. Niezbędne jest dobranie sobie takiego łóżka, w którym będzie się spało wygodnie i najbardziej komfortowo na świecie.SPECYFIKACJA ŁÓŻKA BELLY


Łóżko tapicerowane do sypialni

Szukasz dobrego i wygodnego łóżka dwuosobowego do swojej sypialni? Sprawdź model Belly - łóżko dwuosobowe, pikowane w wypukłe brzuszki. Opcjonalnie może posiadać pojemnik na pościel. Jest to eleganckie niskie łóżko dla dwojga z niezwykle przyjemnym w dotyku materiale.

Materiały obiciowe zastosowane w tym modelu łóżka posiadają właściwości hydrofobowe i są łatwe do czyszczenia i usuwania zabrudzeń. Są odporne na zadrapania i pozostawianą sierść zwierząt.

Jeśli najchętniej nie opuszczałbyś swojego łóżka a posiadasz łóżko tapicerowane Belli to w pełni zrozumiałe. Elegancki,niski model który wpasuje się zarówno w klasyczne pomieszczenia jak i to nowoczesne. Posiada wypukłe brzuszki na wezgłowiu oraz korpusie. Uczyń ze swojej sypialni swoistą świątynie relaksu.

<

Wysokość zagłówka łóżka:100 cm

Kupując łóżko z pojemnikiem na pościel trzeba zakupić łóżko plus podnoszoną ramę metalową pod rozmiar.

Kolory rzeczywiste materiałów obiciowych mogą różnić od tych przedstawionych w miniaturach. Oddzielnie sprzedawany jest stelaż do łóżka oraz materac. Zalecamy stelaż z listew elastycznych np. Twinpack
oraz materac Pocket Elastik

Dostępne warianty nóżek: -metalowa noga chromowana nr 35 -noga drewniana nr 29 z możliwością wyboru wybarwienia

Łóżko dwuosobowe do sypialni dostępne w kilkuset wzorach obić. Zarówno tkanin jak i skór. Aktualny elektroniczny wzornik zobacz poniżej lub sprawdź w najbliższym salonie http://newelegance.pl/pl/o-meblach/tkaniny. Składając zamówienie na łóżko tapicerowane do sypialni wybierz grupę materiału, podaj w wiadomości nazwę materiału i numer.

Rozmiary łóżka BELLY (szerokość x długość):

140cm x 237cm 160cm x 237cm 180cm x 237cm

New Elegence - polski producent łóżek tapicerowanych i kontynentalnych

Firma New Elegance specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli do sypialni w tym łóżek do spania. Ich produkty są niezwykle przemyślane, nowoczesne, dopracowane we wszystkich szczegółach. Meble do sypialni tej firmy sprzedawane są nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych w tym w Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Rosji, Kazachstanie, Chorwacji, Czechach, USA.

Meble do sypialni

W ramach swoich produktów fabryka produkuje łóżka do sypialni, meble hotelowe, narożniki, fotele i sofy, systemy łóżek i szaf a także półkotapczany. Firma produkuje łóżka tapicerowane oraz łóżka z płyty meblowej. Są one dostępne w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez. Większość łóżek dostępnych jest z wysokimi tapicerowanymi zagłówkami. Duży wybór kolorów i materiałów wysokiej jakości sprawia, że każde łóżko tapicerowane ma niepowtarzalny wygląd.

Wygodne łóżka do domów i hoteli

Łóżka New Elegance są dostępne w typowych rozmiarach 120/ 140/ 160/ 180 x 200cm. W przypadku łóżek do hoteli producent realizuje również zamówienia i produkuje łóżka hotelowe, do moteli o najwyższych standardach oraz łózka nietypowe.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji

Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.