• -25%
Koło Materac Standard Bio

Koło Materac Standard Bio

00025053
736,50 zł
982,00 zł -25%
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

Materac Piankowy Dwustronny

Materac do sypialni Standard Bio firmy Koło to materac piankowy. Wykonany z pianki BIO która nie ulega odkształceniom a jej budowa pozwala na mikromasaż i dobry przepływ powietrza. Wysokość materaca wynosi 18cm. Konstrukcja materaca sprawia, że dopasowuje się on swobodnie do ciała, zapewnia izolację termiczną i wentylację. Ma również właściwości antyalergiczne. Wszystkie pokrowce na materac są zdejmowane i nadają się do prania.

Salony z materacami Studio Snu w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Mielcu, Przemyślu, Staszowie posiadają w swojej ofercie szeroką gamę dobrych materacy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Piankowy materac Standard BIO sprzedawany w typowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200cm oraz na konkretny wymiar na indywidualne zamówienie.

Materac obustronny wysokość 18cmSPECYFIKACJA MATERACA STANDARD BIO


Jest to materac typu piankowy

Wkład materaca stanowi 10 cm pianka poliuretanowa T-25 o zwiększonej elastyczności, obłożona obustronnie modelowaną pianka masującą Standard Bio i wysokości 3cm.

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianki T25 :
około 25 kg/m3
Wysokość materaca:
około 18cm
Gęstość pianki modelowanej:
około 30 kg/m3

Pokrowiec dostępny w wersjach

punktor_Obszar roboczy 1.png do wyboru

Wymiary materaca Standard Bio (cm)

80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac piankowy do sypialni Standard Bio produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

 

Uwaga! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

 

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Stelaż bez regulacji-NV     
Stelaż z regulacją-KF             


 

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji