• -25%
Koło Materac Bio Dream Elastik

Koło Materac Bio Dream Elastik

00012539
626,25 zł
835,00 zł -25%
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

Materac z Pianki Wysokoelastycznej

Materac do sypialni Bio Dream Elastik to materac piankowy z 2 pianek o różnej twardości - pianki BIO i Kaltschaum. Ma zróżnicowaną twardość uzależnioną od wybranej strony spania H2 i H3. Jest materacem dwustronnym co oznacza, że można go odwracać. Jest materacem zalecanym dla osób z dolegliwościami i bólem kręgosłupa.

Materac Bio Dream Elastik jest sprzedawany z różnymi pokrowcami, które są ściągane do prania. Posiada certyfikaty OEKO TEX oraz PZH. Zgodnie z zaleceniami producenta firmy Koło nadaję się on do stelaży regulowanych.Materac do sypialni Bio Dream Elastik jest dostępny w rozmiarach 80 x 200, 90x200, 100x200, 120 x 200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm lub na indywidualne zamówienie i na konkretny wymiar.


Salony firmowe z materacami Studio Snu w Mielcu, Rzeszowie, Tarnobrzegu, Przemyślu oraz nasz firmowy sklep online z materacami  posiada w swojej ofercie szeroką gamę materacy lateksowych, piankowych, sprężynowych gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Materac z certyfikatem PZHSPECYFIKACJA MATERACA BIO DREAM ELASTIK


Materac piankowy H2 i H3

Wkład materaca to dwie warstwy pianek Bio. Górna, bardziej miękka posiada wzdłużne i poprzeczne kanały powietrzne, dolna tylko poprzeczne. Symetryczne elementy o różnej długości umieszczane są pomiędzy tymi piankami i wykonane z pianki Kaltschaum. Pozwala to na osiągnięcie 7 stref twardości.

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianki:
około 25kg/m3
Wysokość materaca:
około 15cm
gęstość pianki:
około 28kg/m3
gęstość pianki wysokoelastycznej:
około 40kg/m3

 

Pokrowiec dostępny w wersjach:

  • do wyboru z serii exclusive

 

Wymiary materaca Bio Dream Elastik (cm)

80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac do spania Bio Dream Elastik produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

 

Uwaga! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

 

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Stelaż bez regulacji-NV     
Stelaż z regulacją KF               

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji