• Nowy
Łóżko Siena
Łóżko Siena
Łóżko Siena

Łóżko Siena

00005465
829,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Kolor
  • Biały
  • Czarny
Pojemnik z:

Metalowe Łóżko Siena

Łóżko to nieodłączny element naszego codziennego dnia. Pomyśl czy nie zdarzyło Ci się podczas ciężkiego dnia przynajmniej raz zamarzyć o powrocie do własnego łóżka? Albo robisz coś mocno wyczerpującego energetycznie czy nie marzysz o tym, aby po powrocie poczuć miękkość materaca i własnej pościeli? Nie raz i nie dwa zapewne miałeś okazję powiedzieć na głos, że najchętniej teraz znalazłbyś się w łóżku. Niezbędne jest dobranie sobie takiego łóżka, w którym będzie się spało wygodnie i najbardziej komfortowo na świecie.

,

SPECYFIKACJA ŁÓŻKA SIENA


Łóżko metalowe białe lub czarne

Jeśli najchętniej nie opuszczałbyś swojego łóżka a posiadasz łóżko metalowe Lima to w pełni zrozumiałe i sprawi że twoja sypialnia będzie prezentować się iście królewsko! Pasuje do nowoczesnych pomieszczeń jak i do tych klasycznych.

Łóżko metalowe z profilowanym wezgłowiem

 Łóżko z profilowanym wysokim wezgłowiem jest wykonane z metalu w kolorze białym lub czarnym

 W komplecie stelaż z listew prostych na taśmie

A -208 cm, B -126 cm, H -104 cm, C -120x200 cm, D -27 cm, E -nd, F -5 cm, G -67 cm

Dostępne kolory: biały lub czarny

Rozmiary łóżka z metalu Siena (szerokość x długość)

90cm x 200cm 120cm x 200cm 140cm x 200cm

Signal Meble - Polski producent łóżek

Producent mebli Signal to polska firma z Ostrowca Świętokrzyskiego powstała 1992r. Od samego początku podstawowymi produktami tej firmy są łóżka z metalu, tapicerowane i drewniane do sypialni wyróżniające się designem oraz dużą funkcjonalnością.

Łóżka metalowe producenta Signal znajdują się m.in w naszych salonach firmowych z materacami w Rzeszowie, Sandomierzu, Tarnobrzegu, Przemyślu i Mielcu oraz w sklepie z materacami online.

Metalowe łóżka do sypialni

Metalowe łóżka do sypialni są przeznaczone nie tylko dla dorosłych ale również do pokoju dzieci. Cechuje je ładne wzornictwo i urozmaicona kolorystyka. Są one niezwykle wygodne. Signal to firma z doświadczeniem w branży meblarskiej. Swoje produkty sprzedaje zarówno w typowych wymiarach ale nie wyklucza również łóżek wykonywanych na indywidualne zamówienie i łóżek nietypowych.

Łóżka z metalu dla dzieci i dorosłych

Metalowe łóżka Signal są sprzedawane najczęściej w rozmiarach 90 x 200 cm; 140 x 200 cm. Łóżka te są bardzo wygodne. mają niepowtarzalny wygląd dlatego tak często są wybierane przez naszych klientów. Mają piękną kolorystykę dlatego pasują do pokoju chłopca oraz dziewczynki. Do najczęściej wybieranych modeli łóżek metalowych należy model Ankara, Birma, Dover, Kenia, Lima i Siena.

Nasza oferta na stronie internetowej stale się powiększa o nowe modele łóżka firmy Signal. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji o ofercie zapytaj naszych handlowców. Napisz do nas lub zadzwoń.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji