New Elegance Łóżko Glass Loft
New Elegance Łóżko Glass Loft

New Elegance Łóżko Glass Loft

00046751
1 823,00 zł
Brutto
Rozmiar
Pojemnik z:

Łóżko do sypialni Glass Loft

Łóżko to nieodłączny element naszego codziennego dnia. Pomyśl czy nie zdarzyło Ci się podczas ciężkiego dnia przynajmniej raz zamarzyć o powrocie do własnego łóżka? Albo robisz coś mocno wyczerpującego energetycznie czy nie marzysz o tym, aby po powrocie poczuć miękkość materaca i własnej pościeli? Nie raz i nie dwa zapewne miałeś okazję powiedzieć na głos, że najchętniej teraz znalazłbyś się w łóżku. Niezbędne jest dobranie sobie takiego łóżka, w którym będzie się spało wygodnie i najbardziej komfortowo na świecie.SPECYFIKACJA ŁÓŻKA GLASS LOFT


Łóżko loftowe z płyty meblowej

Jeśli najchętniej nie opuszczałbyś swojego łóżka a posiadasz łóżko z płyty Glass Loft to w pełni zrozumiałe i sprawi że twoja sypialnia będzie prezentować się iście królewsko! Pasuje do nowoczesnych pomieszczeń jak i do tych klasycznych.Niech twój sen stanie się radością, podróżą o której nieustannie marzysz

Sypialnia z tapicerowanym wysokim zagłówkiem

  Wywodzi się z połączenie płyty meblowej dąb Bordeaux z czarnym metalowym stelażem. Metalowe elementy świetnie komponują się ze szklanymi półkami. Wygodny odpoczynek zapewnia zagłówek tapicerowany miękkie, tapicerowane szare prostokąty. Łóżko sypialniane loftowe - sypialnia dostępne jest tylko w 3 rozmiarach: (wymiar materaca) Łóżko Glass Loft GLL: 140/200, 160/200 lub 180/200 Szerokość całkowita łóżka: 150, 170 lub 190 cm. Wysokość zagłówka z regulacją: od 103 do 109 cm Długość całkowita łóżka: 216 cm. Wezgłowie łóżka tapicerowane jest tkaniną: Fargotex Dazza 13.

Łóżko do sypialni w stylu loftowym z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel, który znajduje się pod stelażem i materacem na całej wielkości łóżka. Stelaż na metalowej ramie z poprzecznymi elastycznymi listewkami jest otwierany z użyciem dwóch siłowników gazowych. Dno łóżka - sypialni, płyta z okrągłymi wywietrznikami daje dodatkową cyrkulację powietrza w pojemniku gdyż jest mocowana na kątownikach w odpowiedniej wysokości od podłogi.

 

Rozmiary łóżka - sypialni (szerokość x długość):

140 cm x 200 cm 160 cm x 200 cm 180 cm x 200 cm

New Elegence - polski producent łóżek tapicerowanych i kontynentalnych

Firma New Elegance specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli do sypialni w tym łóżek do spania. Ich produkty są niezwykle przemyślane, nowoczesne, dopracowane we wszystkich szczegółach. Meble do sypialni tej firmy sprzedawane są nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych w tym w Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Rosji, Kazachstanie, Chorwacji, Czechach, USA.

Meble do sypialni

W ramach swoich produktów fabryka produkuje łóżka do sypialni, meble hotelowe, narożniki, fotele i sofy, systemy łóżek i szaf a także półkotapczany. Firma produkuje łóżka tapicerowane oraz łóżka z płyty meblowej. Są one dostępne w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez. Większość łóżek dostępnych jest z wysokimi tapicerowanymi zagłówkami. Duży wybór kolorów i materiałów wysokiej jakości sprawia, że każde łóżko tapicerowane ma niepowtarzalny wygląd.

Wygodne łóżka do domów i hoteli

Łóżka New Elegance są dostępne w typowych rozmiarach 120/ 140/ 160/ 180 x 200cm. W przypadku łóżek do hoteli producent realizuje również zamówienia i produkuje łóżka hotelowe, do moteli o najwyższych standardach oraz łózka nietypowe.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji