Koło Materac Hierro

Koło Materac Hierro

00044230
588,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

Materac bonelowy do hotelu

Materac do spania o bardzo dużej trwałości i wytrzymałości dlatego rekomendowany do hoteli i moteli. Konstrukcja materaca zapewnia mu bardzo dobrą wentylację i cyrkulację powietrza. Jest on dostępny zarówno jako materac jednoosobowy lub dwuosobowy o wymiarach typowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200cm, o wymiarach nietypowych na indywidualne zamówienie.


Wygodny sen w nocy zapewnia uczucie wypoczęcia oraz redukuje stres. Idealny sen zapewni nam tylko dobry materac. Salony firmowe z materacami Studio Snu w Tyczynie, Rzeszowie, Przemyślu, Tarnobrzegu, Mielcu, Staszowie, Krakowie, Warszawie  posiadają w swojej ofercie szeroką gamę materacy do spania bonelowych, lateksowych, piankowych, sprężynowych, gąbkowych, wysokoelastycznych, termoelastycznych, multipocket  w tym również materacy do hoteli, moteli, pensjonatów.

Materac bonelowy wysokość 17cm

 

SPECYFIKACJA MATERACA HIERRO


 

Materac do hoteli, apartamentów

Materac hotelowy Hierro posiada wkład ze sprężyn bonelowych z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm obłożony jest z obydwu stron
przekładką tapicerską i 20 mm pianką poliuretanową T25 o zwiększonej sprężystości i gęstości ok. 25kg/m3. Pokrowiec wykonany jest z trudnopalnego materiału o składzie 68% poliester, 32% polipropylen, o gramaturze 168 g/m2. Spełnia on również angielskie normy trudnopalności BS7175 I europejskie normy UNIEN 597.1+597.2. Materac Hierro rekomendowany jest do hoteli, pensjonatów i innych tego typu obiektów.

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianki:
około 25kg/m3
Wysokość materaca:
około 17cm

 

Pokrowiec trudnopalny materaca Hierro

punktor_Obszar roboczy 1.png  Pik 60g

punktor_Obszar roboczy 1.png  Pik 300g

 

Wymiary materaca bonelowego Hierro (cm)

80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

 

Uwaga! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

 

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Stelaż bez regulacji-NV     
Stelaż z regulacją KF               

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji