Zestaw Promo Komfort

Zestaw Promo Komfort

1 Opinie
00045468
1 749,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Kryształki
Pojemnik z:

Łóżko z materacem wysoelastycznym

Tapicerowane łóżko kontynentalne firmy Koło w komplecie z materacem kieszeniowym z pianką wysokoelastyczną oraz wysokim zagłówkiem. Łóżko do sypialni w zestawie Promo Komfort jest dostępne w najbardziej typowych rozmiarach 90x200, 140x200, 160x200, 180x200cm.Wysokość spania wynosi około 52cm, wysokość nóżek bukowych w kolorze naturalnym 18cm, wysokość tapicerowanego wezgłowia 120cm. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.SPECYFIKACJA ŁÓŻKA Z MATERACEM


Łóżko kontynentalne z materacem z pianki wysokoelastycznej

Jeśli najchętniej nie opuszczałbyś swojego łóżka a posiadasz Zestaw Promo Komfort to w pełni zrozumiałe. Łóżko kontynentalne tapicerowane sprawi że twoja sypialnia będzie prezentować się iście królewsko!Szeroki wybór kolorów dzięki czemu łóżko pasuje do nowoczesnych pomieszczeń jak i do tych klasycznych.Przygotowaliśmy szeroką i bogatą ofertę materiałów tapicerskich Uczyń z twojej sypialni swoistą świątynie relaksu!

Łóżko w komplecie z materacem

 W skład zestawu PROMO KOMFORT wchodzą:

- Łóżko Tapicerowane

- Materac Kieszonkowy z pianką wysokoelastyczną

Dostępna tkanina:

30203

Rozmiary łóżka tapicerowanego z materacem (szerokość x długość)

90cm x 200cm 140cm x 200cm 160cm x 200cm 180cm x 200cm

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

1 Opinie

Polecam w 100%
Bardzo ładne łóżko do tego komfortowy materac
w

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji