New Elegance Łóżko SoftLoft
New Elegance Łóżko SoftLoft

New Elegance Łóżko SoftLoft

00039814
2 601,00 zł
Brutto
Rozmiar
Tkanina
  • Gr.1
Model Tkaniny
  • 10040
Pojemnik z:

Łóżko do sypialni SoftLoft

Szukasz łóżka do sypialni w stylu loftowym? Sprawdź model SoftLoft od producenta New Elegance. Nie tylko dobrze wygląda ale jest niesamowicie wygodne i wykonane w bardzo dobrym stylu. Posiada wysoki tapicerowany zagłówek, który jest jego wyraźnym wyróżnikiem.

Dobre łóżko w sypialni to nieodłączny element codziennego dnia.Pomyśl czy nie zdarzyło Ci się podczas ciężkiego dnia przynajmniej raz zamarzyć o powrocie do własnego łóżka? Albo robisz coś mocno wyczerpującego energetycznie czy nie marzysz o tym, aby po powrocie poczuć miękkość materaca i własnej pościeli? Nie raz i nie dwa zapewne miałeś okazję powiedzieć na głos, że najchętniej teraz znalazłbyś się w łóżku. Niezbędne jest dobranie sobie takiego łóżka, w którym będzie się spało wygodnie i najbardziej komfortowo na świecie.SPECYFIKACJA ŁÓŻKA SOFTLOFT


Łóżko tapicerowane loftowe

Jeśli najchętniej nie opuszczałbyś swojego łóżka a posiadasz łóżko tapicerowane SoftLoft to w pełni zrozumiałe. Bez problemu wpasuje się w klasyczne sypialnie jak i te modernistyczne.

Wysokość zagłówka łóżka:110-116 cm

Kupując łóżko do sypialni z pojemnikiem trzeba zakupić łóżko plus podnoszoną ramę metalową pod rozmiar.

Kolory łóżka Soft Loft rzeczywiste mogą różnić od tych przedstawionych w miniaturach. Oddzielnie sprzedawany jest stelaż do łóżka oraz materac. Zalecamy stelaż z listew elastycznych np. Twinpack
oraz materac Pocket

Dostępne dwa warianty nóżek:noga chromowana B i  drewniana C.

 

Dostępne wybarwienia nóżek drewnianych:

     

    

Łóżko sypialniane w stylu loftowym dostępne jest w kilkuset wzorach obić materiałów wysokiej jakości. Zarówno tkanin jak i skór. Aktualny elektroniczny wzornik zobacz poniżej lub sprawdź w najbliższym salonie http://newelegance.pl/pl/o-meblach/tkaniny.  Składając zamówienie na łóżko do spania wybierz grupę materiału, podaj w wiadomości nazwę materiału i numer.

Rozmiary łóżka SoftLoft (szerokość x długość):

154cm x 220cm 174cm x 220cm 194cm x 220cm

New Elegence - polski producent łóżek tapicerowanych i kontynentalnych

Firma New Elegance specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli do sypialni w tym łóżek do spania. Ich produkty są niezwykle przemyślane, nowoczesne, dopracowane we wszystkich szczegółach. Meble do sypialni tej firmy sprzedawane są nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych w tym w Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Rosji, Kazachstanie, Chorwacji, Czechach, USA.

Meble do sypialni

W ramach swoich produktów fabryka produkuje łóżka do sypialni, meble hotelowe, narożniki, fotele i sofy, systemy łóżek i szaf a także półkotapczany. Firma produkuje łóżka tapicerowane oraz łóżka z płyty meblowej. Są one dostępne w wersji z pojemnikiem na pościel lub bez. Większość łóżek dostępnych jest z wysokimi tapicerowanymi zagłówkami. Duży wybór kolorów i materiałów wysokiej jakości sprawia, że każde łóżko tapicerowane ma niepowtarzalny wygląd.

Wygodne łóżka do domów i hoteli

Łóżka New Elegance są dostępne w typowych rozmiarach 120/ 140/ 160/ 180 x 200cm. W przypadku łóżek do hoteli producent realizuje również zamówienia i produkuje łóżka hotelowe, do moteli o najwyższych standardach oraz łózka nietypowe.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji