Produkty marki SIGNAL MEBLE SPÓŁKA Z O.O. SP.K.

Signal Meble - Polski producent łóżek

Producent mebli Signal to polska firma z Ostrowca Świętokrzyskiego powstała 1992r. Od samego początku podstawowymi produktami tej firmy są łóżka z metalu, tapicerowane i drewniane do sypialni wyróżniające się designem oraz dużą funkcjonalnością.

Łóżka metalowe producenta Signal znajdują się m.in w naszych salonach firmowych z materacami w Rzeszowie, Sandomierzu, Tarnobrzegu, Przemyślu i Mielcu oraz w sklepie z materacami online.

Metalowe łóżka do sypialni

Metalowe łóżka do sypialni są przeznaczone nie tylko dla dorosłych ale również do pokoju dzieci. Cechuje je ładne wzornictwo i urozmaicona kolorystyka. Są one niezwykle wygodne. Signal to firma z doświadczeniem w branży meblarskiej. Swoje produkty sprzedaje zarówno w typowych wymiarach ale nie wyklucza również łóżek wykonywanych na indywidualne zamówienie i łóżek nietypowych.

Łóżka z metalu dla dzieci i dorosłych

Metalowe łóżka Signal są sprzedawane najczęściej w rozmiarach 90 x 200 cm; 140 x 200 cm. Łóżka te są bardzo wygodne. mają niepowtarzalny wygląd dlatego tak często są wybierane przez naszych klientów. Mają piękną kolorystykę dlatego pasują do pokoju chłopca oraz dziewczynki. Do najczęściej wybieranych modeli łóżek metalowych należy model Ankara, Birma, Dover, Kenia, Lima i Siena.

Nasza oferta na stronie internetowej stale się powiększa o nowe modele łóżka firmy Signal. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji o ofercie zapytaj naszych handlowców. Napisz do nas lub zadzwoń.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
579 1199
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Pojemnik z:
więcej... mniej
Filtruj