Produkty marki DARYMEX

Polski producent pościeli

Darymex to firma, rodem z małopolskich Brzeszcz, działającą na rynku od trzydziestu lat. Specjalizuje się w produkcji wyrobów tekstylnych, w szczególności konfekcji pościelowej oraz stołowej, a także w handlu detalicznym i hurtowym wszelkiego rodzaju tekstyliów domowych, zarówno produkcji własnej jak i importowanej.

To polski producent pościeli, prześcieradeł w gumką, ochraniaczy na materac oraz poszewek z materiałów frotte, jersey, kory, satyny, flaneli, bawełny, włókna bambusowego, narzut na łóżka, kołder, poduszek. Wszystkie produkty firmy Darymex Brzeszcze są dostępne w typowych rozmiarach dlatego pasują do większości innych produktów.

Kołdry i poduszki do sypialni

W szerokiej ofercie konfekcji pościelowej firma posiada: pościele i prześcieradła (w tym prześcieradła z gumką), ochraniacze na materace i poszewki z różnorakich materiałów: frotte, jersey, kora, satyna, flanela, bawełna czy włókno bambusowe, wreszcie narzuty na łóżka i koce. Wszystkie charakteryzują się urozmaiconym wzornictwem, stąd z powodzeniem można dobrać je do każdej sypialni. Wspomnieć tu wypada także o szerokiej ofercie ręczników.

Z kolei w asortymencie tekstyliów stołowych firma może pochwalić się szeroką gamą obrusów,  bieżników, serwet i serwetek z materiałów plamoodpornych jednobarwnych żakardowych, z nadrukiem i bez; bawełniano-lnianych z koronką; kanw (lnianych lub konopnych, z grubych, usztywnianych nici); lnianych z mereżką (rodzajem haftu ażurowego) i lnianych z nadrukiem. Wszystkie z wymienionych dostępne są w kilku kształtach: koła, owalu, prostokąta lub kwadratu.

Wyroby Darymexu wyróżnia nowoczesne wzornictwo, bogata gama kolorów i przede wszystkim wysoka jakość, a co się z tym wiąże i trwałość. Spełniają przy tym wszelkie obowiązujące normy włącznie z posiadanymi atestami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

Produkty Darymexu docenione zostały przez klientów na runku krajowym jak i zagranicznym. O zaufaniu i prestiżu firmy świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, np.: Tytuł e-Gazeli Biznesu 2014 (jako jednej z najprężniej rozwijających się firm e-commerce), tytuł Firmy Roku 2019 - w ramach plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości; czy laureata Diamentów Forbesa za rok 2022.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
125 125
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Filtruj