Produkty marki AMZ

AMZ Szamotuły to polski producent kołder i poduszek do sypialni oraz dla dzieci.

Producent kołder i poduszek do sypialni

Firma AMZ jest rodzimym producentem, wysokiej jakości kołder i poduszek do sypialni. Trzydziestoletnie doświadczenie w branży sprawia, że jej produkty znalazły spore uznanie wśród klientów, tak w kraju jak i za granicą. Firma AMZ jest marką rodzinną, prowadzoną z pasją i przez ekspertów.

Kołdry z certyfikatem PZH

Producent zaczynał od szycia kołder i poduszek z naturalnym wypełnieniem, jak: puch, półpuch czy pierze, działając pierwotnie na rynku lokalnym. Zajmował się także regeneracją używanych wyrobów pościelowych.

Zebrane z czasem doświadczenie pozwoliło na opracowanie własnych technologii wyrobu pościeli syntetycznych, a tym samym również i – od roku 2001 - produkcję tańszych, alternatywnych wobec włókien naturalnych, wyrobów. Linia „Synthetic”, w równie szybkim tempie jak i pościele naturalne linii „Natural”, zyskała popularność w całym kraju.

Pościel dla alergików

Obecna, systematycznie rozbudowywana oferta handlowa firmy AMZ, cechuje się wysoką jakością i wyjątkową starannością wykonania z dbałością w każdym szczególe. W szerokim wachlarzu produktów firma AMZ posiada pościele m. in.: dla alergików, antybakteryjne, dla dzieci, termoaktywne, exclusiv,  czy specjalną linię pościeli hotelowej z przeznaczeniem pensjonatów, sanatoriach, ośrodków wypoczynkowych, szpitali i sanatoriów i wiele innych.

Wszystkie produkty AMZ poddawane są drobiazgowej kontroli laboratoryjno - jakościowej. Posiadają atesty PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, a o ich klasie świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, w tym dla najlepszej firmy produkującej kołdry i poduszki w plebiscycie: „Złota Siódemka Branży Wyposażenia”.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
288 349
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj