Łóżko Lk198 Box
Łóżko Lk198 Box
Łóżko Lk198 Box

Łóżko Lk198 Box

00043292
1 899,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne

Niezwykle funkcjonalne łóżko bukowe LK198 BOX z pojemnikiem na pościel, wykonane z najwyższej jakości drewna.

Rozmiar
Kolor
  • Buk Bielony
  • Buk Rustikal
  • Buk Lausane
  • Buk Naturalny
  • Buk Grey
  • Buk Orzech
  • Buk Koniak
  • Buk Surowy
  • Buk Cherry
Pojemnik z:

Łóżko LK198 BOX

Łóżko bukowe LK198 BOX - drewniane łóżko z pojemnikiem

Niezwykle funkcjonalne łóżko bukowe LK198 BOX z pojemnikiem na pościel, wykonane z najwyższej jakości drewna. Zaprojektowane w minimalistycznym stylu, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo stylowo i elegancko. Stelaż został umieszczony na metalowej ramie otwieranej od frontu, zamontowanej na podnośnikach gazowych, co zapewnia łatwy dostęp do pojemnika na pościel, umieszczonego pod łóżkiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu łóżko idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni.

Łóżko z pojemnikiem na pościel LK198 BOX to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać i zorganizować przestrzeń w swoim domu, a jednocześnie nie chcą rezygnować z komfortu i wygody spania. Łóżko LK198 BOX w zestawie zawiera otwieraną metalową ramę z podnośnikiem i stelażem, która jest sprzedawana oddzielnie TUTAJ

LK198 BOX

Firma Drewmax to polski producent mebli i łóżek z drewna z siedzibą koło Makowa Podhalańskiego. Długoletnia tradycja w produkcji mebli z drewna sprawia, że firma ta jest ceniona na polskim rynku za wysoką jakość wykonania łóżek drewnianych. Są one wykonywane w typowych wymiarach oraz na indywidualne zamówienie jako łózka na konkretny wymiar.

Łóżka do sypialni Drewmax

Wysokiej jakości meble i łóżka z drewna można kupić na naszej stronie internetowej e-studiosnu.pl oraz w naszych salonach stacjonarnych z materacami i łóżkami w Mielcu, Rzeszowie - Tyczynie, Przemyślu, Tarnobrzegu i Sandomierzu.

Łóżka z firmy Drewmax są rozpoznawalne na naszym rynku. Producent wytwarza je wyłącznie z litego drewna. Do wykańczania swoich mebli używa wyłącznie atestowanych i certyfikowanych produktów ekologicznych. Meble Drewmax są dostępne w 4 podstawowych kolekcjach określanych jako retro, modern, metal i classic.

Najbardziej popularne łóżka drewniane to łóżeczka dla dzieci z sosny, łóżka z drewna bukowego podwójne dla par jak model LK112, Lk198, Lk191, oraz łóżka sypialniane z pojemnikiem na pościel Lk192, LK112, Lk111 oraz Lk190.

Łóżka z drewna bukowego, sosnowego, dębowego

Do wszystkich łóżek firmy Drewmax posiadamy odpowiednie stelaże pod materac z opcją regulacji ręcznej lub na pilota elektrycznej oraz stelaże bez regulacji. Dysponujemy również wysokiej jakości materacami do spania firmy Koło, Comforteo, Hilding, PerDormire antyalergiczne, lateksowe, wysokoelastyczne, piankowe, sprężynowe, bonelowe.

W przypadku zakupu łóżka drewnianego firmy Drewmax w naszym salonie stacjonarnym w jednym z wymienionych miast dostarczamy łóżko naszym transportem i na nasz koszt.

Realizujemy sprzedaż łóżek drewnianych do sypialni online na terenie całej Polski w tym do Gdańska, Gdyni, Sopotu, Warszawy, Szczecina, Bydgoszczy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Opola, Oławy, Sosnowca, Gliwic, Lublina, innych. Produkty są wysyłane natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.

Brak opinii

Zobacz także

Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.