Łóżko Lk192
Łóżko Lk192

Łóżko Lk192

00005182
1 924,00 zł
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Cena nie uległa zmianie
Rozmiar
Kolor
  • Buk Bielony
  • Buk Rustikal
  • Buk Lausane
  • Buk Naturalny
  • Buk Grey
  • Buk Orzech
  • Buk Koniak
  • Buk Surowy
  • Buk Cherry
Pojemnik z:

Łóżko Drewniane LK192

Łóżko bukowe model LK 192 polskiej firmy Drewmax posiada wiele kolorów wybarwienia ramy w tym: rustika, buk naturalny, buk bielony, buk lausane, grey, orzech, cherry, koniak. Solidne łóżko drewniane do sypialni z litego drewna bukowego ręcznie robione. Zalecanym stelażem do tego modelu łózka jest Duoflex lub Trioflex dostępny na naszej stronie.SPECYFIKACJA ŁÓŻKA BUKOWEGO LK 192


Łóżko drewniane z wyprofilowanym zagłówkiem

Producent łóżek drewnianych firma Drewmax ceni sobie estetykę i funkcjonalność wytwarzanych produktów.

Teoretycznie prosta konstrukcja, jednak wysoki wyprofilowany zagłówek zbudowany z poprzecznych listewek, nadaje mu świetnego wyglądu dzięki swojemu wyprofilowaniu. Łóżko do sypialni zostało wykonane z litego drewna bukowego, co daje nam pewność co do jego wytrzymałości i długowieczności. Jest ono dostępne w typowych rozmiarach 120/ 140/ 160/ 180/ 200 x 200cm i nie jest dostępne z szufladą i pojemnikiem na pościel.

Kolory rzeczywiste mogą różnić się od tych przedstawionych w miniaturach. Oddzielnie sprzedawany jest stelaż do łóżka oraz materac. Zalecamy stelaż z listew elastycznych np. Twinpack

Lk182.png

Rozmiary łóżka z drewna bukowego LK 192 (szerokość x długość)

120cm x 200cm 140cm x 200cm 160cm x 200cm 180cm x 200cm 200cm x 200cm

Podane wyżej rozmiary są rozmiarami materaca
Drewmax_woody_logo_black_bg-scaled.jpg

Firma Drewmax to polski producent mebli i łóżek z drewna z siedzibą koło Makowa Podhalańskiego. Długoletnia tradycja w produkcji mebli z drewna sprawia, że firma ta jest ceniona na polskim rynku za wysoką jakość wykonania łóżek drewnianych. Są one wykonywane w typowych wymiarach oraz na indywidualne zamówienie jako łózka na konkretny wymiar.

Łóżka do sypialni Drewmax

Wysokiej jakości meble i łóżka z drewna można kupić na naszej stronie internetowej e-studiosnu.pl oraz w naszych salonach stacjonarnych z materacami i łóżkami w Mielcu, Rzeszowie - Tyczynie, Przemyślu, Tarnobrzegu i Sandomierzu.

Łóżka z firmy Drewmax są rozpoznawalne na naszym rynku. Producent wytwarza je wyłącznie z litego drewna. Do wykańczania swoich mebli używa wyłącznie atestowanych i certyfikowanych produktów ekologicznych. Meble Drewmax są dostępne w 4 podstawowych kolekcjach określanych jako retro, modern, metal i classic.

Najbardziej popularne łóżka drewniane to łóżeczka dla dzieci z sosny, łóżka z drewna bukowego podwójne dla par jak model LK112, Lk198, Lk191, oraz łóżka sypialniane z pojemnikiem na pościel Lk192, LK112, Lk111 oraz Lk190.

Łóżka z drewna bukowego, sosnowego, dębowego

Do wszystkich łóżek firmy Drewmax posiadamy odpowiednie stelaże pod materac z opcją regulacji ręcznej lub na pilota elektrycznej oraz stelaże bez regulacji. Dysponujemy również wysokiej jakości materacami do spania firmy Koło, Comforteo, Hilding, PerDormire antyalergiczne, lateksowe, wysokoelastyczne, piankowe, sprężynowe, bonelowe.

W przypadku zakupu łóżka drewnianego firmy Drewmax w naszym salonie stacjonarnym w jednym z wymienionych miast dostarczamy łóżko naszym transportem i na nasz koszt.

Realizujemy sprzedaż łóżek drewnianych do sypialni online na terenie całej Polski w tym do Gdańska, Gdyni, Sopotu, Warszawy, Szczecina, Bydgoszczy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Opola, Oławy, Sosnowca, Gliwic, Lublina, innych. Produkty są wysyłane natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji

Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.