Koło Materac Czwarty Etap

Koło Materac Czwarty Etap

7 Opinie
00015824
2 246,00 zł
Brutto
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

wkład materaca w twardości H2: Materac bardzo miękki, wykonany w górnej warstwie ze 100 % naturalnego miękkiego lateksu Talalay, który charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza. Wkład zawiera 100 % lateks naturalny z żywicy drzewa kauczukowego,  wykonany w specjalnej technologii Talalay.  W połączeniu z pianką wysokoelastyczną o dwóch twardościach stanowi wspaniałe miejsce nie tylko do spania,  ale i regeneracji po ciężkim wysiłku. Materac przeznaczony dla osób o ciężarze do 80 kg. Wkład materaca składa się z 4 cm warstwy 100% naturalnego lateksu TALALAY o twardości H1, 10 cm pianki Komfort Soft (bardziej miękkiej) oraz 5 cm warstwy pianki Komfort Hard (bardziej twardej).

Materac posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający większą ochronę wkładu materaca.

    • gęstość lateksu ok 58 kg/m3
 
  • gęstość pianek ok 50 kg/m3
 

wkład materaca w twardości H3: Materac wykonany w górnej warstwie z 100 % naturalnego lateksu Talaly, który charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza. Wkład zawiera lateks z żywicy drzewa kauczukowego, wykonany w specjalnej technologii Talalay. W połączeniu z pianką wysokoelastyczną o dwóch twardościach stanowi wspaniałe miejsce nie tylko do spania, ale i regeneracji po ciężkim wysiłku. Materac przeznaczony dla osób o ciężarze powyżej 80 kg. Wkład materaca składa się z 3,5 cm warstwy 100% lateksu naturalnego Talalay o twardości H3, 10 cm warstwy pianki Komfort Soft (bardziej miękkiej) oraz 5 cm warstwy pianki Komfort Hard (bardziej twardej).

Materac posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający większą ochronę wkładu materaca.

    • gęstość lateksu ok 99 kg/m3
 
  • gęstość pianek ok 50 kg/m3

pokrowiec: Materac na zdjęciu wykonany został w pokrowcu Anti Stress. Bardzo dobrze odprowadza on wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Ma doskonałe własności regulacji temperatury. Materiał posiada powłokę antystresową.

- Czwarty Etap H2 i wersja H3 dostępne również w innych zdejmowanych pokrowcach.

Pokrowce zewnętrzne posiadają dodatkowo siatkę 3D wszytą dookoła materaca, która zapewnia lepszy przepływ powietrza (z wyjątkiem pokrowców Balance i Cooling).

wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

wysokość: w pokrowcu pikowanym około 20 cm.

cechy szczególne:  wersja materaca H2 i wersja H3, możliwość wyboru jednego z pokrowców z serii Exclusive, lateks użyty do budowy materaca, został wykonany ze 100 % naturalnego lateksu Talalay, idealne podparcie każdej części ciała. Naturalny lateks firmy Vita Talalay® spełnia wymagania dla klasy 1 produktów Oeko-Tex® Standard 100, co oznacza, że spełnia on wymagania ekologiczne produktów dla niemowląt. Dodatkowym atutem materaca lateksowego jest to, że jest przyjazny dla środowiska. Specjalny proces produkcyjny zapewnia, że jest całkowicie wolny od substancji petrochemicznych. Naturalny lateks Vita Talalay® jest certyfikowany przez Cradle-to-Cradle Gold, co czyni go niezwykle zdrowym i higienicznym produktem.

 

UWAGA: Zalecany stelaż o wąskich, giętkich listwach z oferty, np. Twinpack.

zalecany stelaż:

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Stelaż bez regulacji-NV     
Stelaż z regulacją-KF   

 

 

 

 

Nowy produkt
7 Opinie

BARDZO DOBRY
Materac dotarł do mnie w wyznaczonym terminie. Średnio twardy tak, jak oczekiwałem.
on

SUPER
Zakochałam się w tym materacu! Jakość snu zdecydowanie się polepszyła.
on

Genialny materac
Świetnie współgra z ciałem, dobrze je podpiera. Pasuje nam obojgu mimo, że mąż jest dużo ode mnie cięższy. Polecam.
on

Znakomity!
Najlepszy materac jaki do tej pory miałam. Możliwość zakupu na raty. Jestem bardzo zadowolona.
on

Bardzo komfortowy
Na tym materacu mój kręgosłup w końcu odpoczywa po całym dniu pracy fizycznej. Nie zamieniłbym na żaden inny. Polecam z czystym sumieniem.
on

Wygoda 100%
Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego materaca, ten na pewno spełni wszystkie wymagania. Byłem wybredny, ale ten model ma wszystko czego potrzebuję. Jestem bardzo zadowolony z produktu i obsługi w salonie stacjonarnym. Pozdrawiam.
on

Bestseller
Nie dziwię się ze ten model ma status bestsellera. Bardzo wygodny, korzystny stosunek jakości do ceny i co najważniejsze, właściwości odciążające kręgosłup, które rzeczywiście czuć. Osobiście bardzo polecam
on
Produkt dodany do listy zakupów
Produkt dodany do porównania.