Koło Materac Podróżny

Koło Materac Podróżny

1 Opinie
00000559
295,00 zł
Brutto
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

Materac Składany w Kostkę

Materac piankowy składany w kostkę to doskonały produkt, który może stanowić dodatkowe spanie na każdym wyjeździe oraz w domu na wypadek niezapowiedzianych gości. Łatwo się go przechowuje ponieważ szybko jest składany w kostkę i nie zajmuje dużo miejsca w stosunku do tradycyjnych materacy. Są one również wykorzystywane do ćwiczeń gimnastycznych i rehabilitacji. Materac piankowy składany w kostkę jest pokryty ekologiczną skórą, która jest niezwykle odporna na ścieranie a zarazem bardzo łatwa w czyszczeniu z wszelkich zabrudzeń.


Wygodny sen w nocy zapewnia uczucie wypoczęcia oraz redukuje stres. Dobry sen zapewni nam dobry materac. Salony firmowe z materacami Studio Snu posiadają w swojej ofercie szeroką gamę materacy do spania, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Materac piankowy 3 częściowySPECYFIKACJA MATERACA PODRÓŻNEGO


Materac piankowy przenośny

Wkład materaca składanego stanowi pianka poliuretanowa, jest to materac składany trzyczęściowy

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianki :
około 25 kg/m3
Wysokość materaca:
około 9,5cm

Wymiary materaca podróżnego 3 częściowego (cm):

70x186

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac piankowy 3 częściowy składany w kostkę produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

  

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

1 Opinie

polecam
W podróż, lub dla gości naprawdę świetna sprawa!
w

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: