• -25%
Koło Materac Kombilatex 15

Koło Materac Kombilatex 15

00003456
573,00 zł
764,00 zł -25%
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

Materac Piankowy z Lateksem

Materac do sypialni Kombilatex 15 piankowy z dodatkiem lateksu jest materacem twardym H3 przeznaczonym dla osób z problemami kręgosłupa. Jego wkład stanowi pianka poliuretanowa oraz warstwa lateksu 3 cm. Materac ten gwarantuje bardzo dobrą sprężystość i dopasowanie do kształtu ciała. Jest to materac dwustronny a więc można go obracać do spania co znacznie wydłuża jego żywotność.

Tani materac piankowy z lateksem Kombilatex 15 o wysokości 17cm  jest sprzedawany w typowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200cm oraz na indywidualne zamówienie i na konkretny wymiar. Do materaca piankowego z lateksem Kombilatex15 zalecany jest stelaż elastyczny z gęstym rozstawem listew.


Salony firmowe z materacami Studio Snu w Rzeszowie, Przemyślu, Staszowie, Tarnobrzegu posiadają w swojej ofercie szeroką gamę materacy dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Materac z dodatkiem lateksuSPECYFIKACJA MATERACA KOMBILATEX 15


Materac z certyfikatem OEKO-TEX

Wkład materaca wykonany jest z pianki poliuretanowej 120mm o zwiększonej sprężystości lateksu 30mm w którym nie rozwijają się bakterie i grzyby.

Z upływem czasu nie ulega deformacji.

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianki T25:
około 25 kg/m3
Wysokość materaca:
około 17cm
Gęstość lateksu:
około 65 kg/m3

Pokrowiec dostępny w wersjach

punktor_Obszar roboczy 1.png  Wykonany jest z materiału obiciowego frotte (80% bawełny,20% poliestru), pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200g/m2. Zastosowano zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60 stopni. Stanowi to gwarancję optymalnej higieny spania.

Wymiary materaca Kombilatex 15 (cm)

80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac piankowy z dodatkiem lateksu model Kombilatex 15 produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

 

Uwaga! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

 

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Stelaż bez regulacji-NV     
Stelaż z regulacją-KF             


 

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji