Koło Materac Kombilatex 12
Materac Piankowo Lateksowy
Dobry materac piankowo lateksowy o zwiększonej sprężystości dzięki czemu jest odporny na odkształcenia. Konstrukcja wkładu materaca z dodatkiem lateksu - otwartokomórkowa sprawia, że jest bardzo przewiewny i higieniczny.Użyty lateks mineralny jest materiałem oddychającym i przewiewnym. Nie pozwala na rozwój roztoczy, pleśni.
Jest zaliczany do materacy ortopedycznych i polecany osobom z dolegliwościami i schorzeniami kręgosłupa. Jest on dostępny jako materac jednostronny, dwustronny w rozmiarze 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200cm lub na indywidualne zamówienie i na konkretny wymiar.
Jest to materac dwustronny co znacznie zwiększa jego trwałość i oznacza, że można go odwracać. Taka funkcjonalność znacznie wydłuża jego żywotność. Zgodnie z zalecaniami producenta firmy MK Foam Koło nadaje się do stelaży regulowanych. Jest to materac z certyfikatem OEKO TEX oraz PZH. Daje gwarancję bezpieczeństwa w szczególności alergikom i astmatykom. Jest on dostępny w sprzedaży zarówno w naszych salonach firmowych Studio Snu w Rzeszowie, Przemyślu, Tarnobrzegu, Mielcu, Staszowie oraz w sklepie internetowym. Jest to tani materac do spania dlatego cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.
Materac dwustronny ortopedyczny
SPECYFIKACJA MATERACA KOMBILATEX 12
Materac piankowy z lateksem
Wkład materaca wykonany jest z pianki poliuretanowej 90mm o zwiększonej sprężystości lateksu 30mm w którym nie rozwijają się bakterie grzyby.
Z upływem czasu nie ulega deformacji.
Gęstość pianki T25:
około 25 kg/m3
|
Wysokość materaca:
około 14cm
|
Gęstość lateksu:
około 65 kg/m3
|
Pokrowiec dostępny w wersjach
Wykonany jest z materiału obiciowego frotte (80% bawełny,20% poliestru), pikowanego obustronnie antyalergiczną owatą 200g/m2. Zastosowano zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60 stopni. Stanowi to gwarancję optymalnej higieny spania.
Wymiary materaca Kombilatex 12 (cm)
80x200 | 90x200 | 100x200 | 120x200 | 140x200 | 160x200 | 180x200 | 200x200 |
oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.
UWAGA!
Materac do sypialni piankowo lateksowy Kombilatex 12 produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland
Uwaga! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack
Birkflex | Duoflex | Flex 3P | Twinflex | Trioflex | Twinpack | Samuraj | |
Stelaż bez regulacji-NV | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
Stelaż z regulacją-KF | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Polski producent materacy do spania
Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.
Materace do sypialni Koło
Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.
Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.
Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.
Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.
Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.
Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.
Twardość materaca
UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości
H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg
H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg
H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg
Strefy twardości
1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość
7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości
Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany
Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany
KF - regulacja zagłówka i zanóżka
NV - bez regulacji