Zestaw 74

Zestaw 74

00044302
2 451,00 zł
Brutto
Rozmiar
Tkanina
  • Gr.1
  • Gr.2
  • Gr.3
  • Gr.4
  • Gr.5
Kryształki
Pojemnik z:

Zestaw 74

Łóżko to nieodłączny element naszego codziennego dnia. Pomyśl czy nie zdarzyło Ci się podczas ciężkiego dnia przynajmniej raz zamarzyć o powrocie do własnego łóżka? Albo robisz coś mocno wyczerpującego energetycznie czy nie marzysz o tym, aby po powrocie poczuć miękkość materaca i własnej pościeli? Nie raz i nie dwa zapewne miałeś okazję powiedzieć na głos, że najchętniej teraz znalazłbyś się w łóżku. Niezbędne jest dobranie sobie takiego łóżka, w którym będzie się spało wygodnie i najbardziej komfortowo na świecie.

Powyżej wybierz kolor tkaniny z wybranej grupy cenowej w zakładce[Wzornik tkanin] i wpisz go przy potwierdzaniu zamówienia!

SPECYFIKACJA


Jest to łóżko kontynentalne

Jeśli najchętniej nie opuszczałbyś swojego łóżka a posiadasz Zestaw 74 to w pełni zrozumiałe. Łóżko Kontynentalne sprawi że twoja sypialnia będzie prezentować się iście królewsko! Szeroki wybór kolorów dzięki czemu łóżko pasuje do nowoczesnych pomieszczeń jak i do tych klasycznych. Przygotowaliśmy szeroką i bogatą ofertę materiałów tapicerskich Uczyń z twojej sypialni swoistą świątynie relaksu!

Konstrukcja składa się z: łóżka BOX 74 w obiciu 20184 wykonane z płyty, stelaż z listew prostych. W skład Boxa wchodzi podstawa, zagłówek oraz nogi.

Materaca Ikaria H2 2S K -xx w obiciu 20184,

Wkład materaca to sprężyna bonelowa 5 zwojowa. Pokrowiec niepikowany 20184.

Pillowtop: wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o wysokości 4 cm, pokrowiec: w tkaninie Silver Active pikowane 200 g/m2 owatą, boki tkanina 20184

Całość stanowi idealne połączenie komfortu wraz z klasyczną elegancją.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów. Zmiany zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu zapisów Kodeksu cywilnego i są publikowane wyłącznie w celu informacyjnym.

UWAGA: Istnieje możliwość różnego kompletowania zestawów kontynentalnych z wykorzystaniem boxów, materacy do łóżek box oraz przekładek Orchila WIN.

Rozmiary łóżka (szerokość x długość):

80cm x 200cm 90cm x 200cm 140cm x 200cm 160cm x 200cm 180cm x 200cm 200cm x 200cm

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji