• -25%
Koło Materac Laguna 1000S

Koło Materac Laguna 1000S

00006295
1 791,75 zł
2 389,00 zł -25%
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość
Sprężyna

Materac z Pianką Termoelastyczną

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że materac jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni. Średnio 1/3 naszego życia poświęcamy na sen. Zatem wybór odpowiedniego materaca jest tak ważny dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Gdy jesteśmy wyspani - nasza efektywność wzrasta, czujemy się bardziej zrelaksowani oraz mamy więcej energii.
Wygodny sen w nocy zapewnia uczucie wypoczęcia oraz redukuje stres. Dobry sen zapewni nam dobry materac. Sklep online z materacami Studio Snu posiada w swojej ofercie szeroką gamę materacy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Komfortowy materac do sypialniSPECYFIKACJA MATERACA LAGUNA 1000S


Materac kieszeniowy 26cm z pianką

Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn woreczkowych 1000S z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach o średnicy 38mm, które klejone są punktowo. W materacu o wymiarach 140x200 znajduje się 1344 sprężyny. Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie siatką tapicerską. Z jednej strony występuje 20mm pianka Kaltschaum H3 o gęstości około 40kg/m3 oraz rewolucyjną antybakteryjną i nie pozwalającą na rozwój roztoczy pianka termoelastyczna o doskonałej reakcji nacisku o gęstości 45kg/m3 i wysokości 40mm. Pianka ta reaguje na temperaturze i ciężar ciała. Staje się bardziej miękka gdzie ciało styka się z powierzchnią materaca. Z drugiej strony występuje 20mm pianka Kaltschaum H2 o gęstości około 40kg/m3 oraz standardowa pianka termoelastyczna o gęstości około 80kg/m3 i wysokości 40mm.

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianek:
około 40 kg/m3
Wysokość materaca:
około 26cm
gęstość pianek termoelastycznych:
około 45 i 80 kg/m3

Pokrowiec na materac Laguna 1000S dostępny w wersjach:

punktor_Obszar roboczy 1.png do wyboru z serii exclusive  

 

Wymiary materaca do sypialni Laguna 1000S (cm):

80x200 90x200 100x200 120x200 140x200 160x200 180x200 200x200

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac do sypialni Laguna 1000S produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

 

Uwaga! Wymagany jest pod materac do sypialni laguna 1000S stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

 

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
Stelaż bez regulacji-NV     
Stelaż z regulacją-KF             


 

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji