• -25%
  • Nowy
Koło Materac Amerika Multipocket
Koło Materac Amerika Multipocket

Koło Materac Amerika Multipocket

00065543
1 288,50 zł
1 718,00 zł -25%
Brutto

Zobacz symulacje ratalne
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

logo

         Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że materac jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni. Średnio 1/3 naszego życia poświęcamy na sen. Dobór odpowiedniego materaca do sypialni jest tak ważny dla naszego zdrowia oraz samopoczucia.

Gdy jesteśmy wyspani - nasza efektywność wzrasta, czujemy się bardziej zrelaksowani oraz mamy więcej energii. Wygodny sen w nocy zapewnia uczucie wypoczęcia oraz redukuje stres.  Dobry sen zapewni nam dwustronny materac Amerika Multipocket z pianką termoelastyczną. Salon materacy do spania Studio Snu posiada w swojej ofercie szeroką gamę łóżek drewnianych i tapicerowanych oraz materacy do sypialni, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Materac z pianką termoelastyczną

 

Materac dwustronny do sypialni

Materac posiada wkład ze sprężyn z wysokogatunkowego drutu, każda z tych sprężyn znajduje się w osobnym woreczku, dzięki czemu każda sprężyna pracuje niezależnie od reszty. W materacu o twardości H2 zastosowano sprężynę polecaną dla osób o wadze do 80 kg, a w materacu o twardości H3 dla osób o wadze powyżej 80 kg.

Zarówno z jednej jak i z drugiej strony materaca znajduje się siatka tapicerska. Z jednej strony 30 mm płytą pianki termoelastycznej o gęstości 80 kg/m3, a z drugiej strony 30 mm warstwą pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o gęstości 40 kg/m3 .

 

Wysokość materaca 19 cm

 

Pokrowiec na materac dostępny w wersjach:

Szmaragd wykonany z materiału obiciowego (5% elastan, 30% wiskoza, 65% poliester), niepikowanego. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Materac posiada pokrowiec wewnętrzny.

wymiary materaca: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry.


UWAGA:  W materacu znajduje się około 482 sprężyn na metr kwadratowy powierzchni materaca.

Materac AMERICA MULTIPOCKET produkowany jest w Kole, w centrum Polski Made in Poland.

 

Uwaga! Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack

  Birkflex Duoflex Flex 3P Twinflex Trioflex Twinpack Samuraj
NV     
KF               

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji