• -20%
Koło Materac Amelka

Koło Materac Amelka

00038321
354,40 zł 443,00 zł -20%
Brutto
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość

Materac dla dzieci Amelka

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że materac jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni. Średnio 1/3 naszego życia poświęcamy na sen. Zatem wybór odpowiedniego materaca jest tak ważny dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Gdy jesteśmy wyspani - nasza efektywność wzrasta, czujemy się bardziej zrelaksowani oraz mamy więcej energii.
Wygodny sen w nocy zapewnia uczucie wypoczęcia oraz redukuje stres. Dobry sen zapewni nam dobry materac do łóżka. Studio Snu posiada w swojej ofercie szeroką gamę materacy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Materac piankowy dziecięcySPECYFIKACJA MATERACA PIANKOWEGO


Materac piankowy antyalergiczny 7cm

Wkład materaca Amelka wykonany jest z ramy ze sklejki obłożonej obustronnie przekładką AIR. Zastosowana wzdłuż krawędzi materaca rama zapobiega zwichnięciu stopy dziecka stojącego przy krawędzi łózka. Przekładka AIR składa się z włókna PES i PES MONOFILE (powlekane włókna PCV).

Materac do spania Amelka posiada znakomitą trwałość, która bardzo dobrze przepuszcza powietrze, co umożliwia bardzo szybko odparowanie wilgoci. Ma właściwości antyalergiczne oraz wysoką elastyczność.

Gęstość pianki                                                                                 Wysokość materaca

Gęstość pianki:
około 25kg/m3
Wysokość materaca:
około 7cm

 

Pokrowiec materaca dostępny w wersjach:

punktor_Obszar roboczy 1.png  Amicor

punktor_Obszar roboczy 1.png  Alergik

 

Wymiary materaca dziecięcego Amelka (cm):

60x120 70x140

 oraz inne na życzenie klienta, także ponad 2 metry.

  

UWAGA!

Materac Amelka do spania dla dzieci produkowany jest w Kole, w centrum Polski, Made in Poland

 

Nietypowy mniejszy materac

Uwaga! Wymagany jest stelaż elastyczny pod materac do spania o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack


 

Polski producent materacy do spania

Firma M&K foam Koło to Polski producent materacy z bardzo dużym doświadczeniem. Fabryka istniej od 1992r i produkuje materace kieszonkowe, piankowe (wysokoelastyczne i termoelastyczne), lateksowe, bonelowe, zdrowotne, medyczne, kokosowe, z wysokiej jakości lateksem talalay ortopedyczne, na stelażu, szpitalne, hotelowe do spania i sypialni.

Materace do sypialni Koło

Materace o najwyższym komforcie spania dla dorosłych, dzieci, seniorów, osób z dolegliwościami kręgosłupa, dla osób o dużej różnice wagi, antyalergiczne, dwustronne zima - lato, z kokosem  produkowane są zarówno w typowych rozmiarach jak również na konkretny wymiar.

Jako partner firmy Koło prowadzimy sprzedaż materacy zarówno w naszym sklepie internetowym z materacami jak i w salonach stacjonarnych z łóżkami i materacami w Rzeszowie, Tyczynie, Sandomierzu, Przemyślu, Tarnobrzegu.

Pomagamy dobrać najlepszy materac do sypialni. Nasi handlowcy są do waszej dyspozycji i podpowiedzą o możliwości zamówienia materaca do sypialni na konkretny wymiar. Dysponujemy również materacami nawierzchniowymi - przekładkami na materac o grubości 4cm; 6cm oraz 8cm.

Niezwykle istotną informacją jest również możliwość ściągania pokrowca z materaca do prania. Jest on w zależności od modelu materaca dostępny w różnych wersjach wykonania i jakości materiałów. Każdy materiał posiada określony certyfikat i atest dlatego m.in materace są w 100% produktami antyalergicznymi.

Sprawdź również ergonomiczne poduszki do spania i podróży jak: poduszka podróżna Talalay, Koło poduszka Zuzanna, Formosa, Termoelastyczna, Kompakt, Naturalis, Mili, Kontur Memory, Profilowana Talalay, Orange, Ergo, Air i Komfort.

Produkty - materace do łóżek firmy Koło bardzo często dostępne są w promocji. Istniej również możliwość ich zakupu na preferencyjne tanie raty.

Brak opinii

Twardość materaca

UN - twardość uniwersalna - nie ma opcji wyboru twardości

H2 - twardość przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg

H3 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 80 kg

H4 - twardość przeznaczona dla osób o wadze powyżej 100 kg

Strefy twardości

1P - oznacza, że cały materac ma jednakową twardość

7P - oznacza, że cały materac podzielony jest na 7 stref twardości

 

Pik 1/2 - materac jednostronnie pikowany

Pik 2/2 - materac dwustronnie pikowany

KF - regulacja zagłówka i zanóżka

NV - bez regulacji